• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
krystianspoko

Jak wymienić ekran?

Pytanie

Witam. W moim S2 pękła szybka. Jako że mam starą S2 z dobrym ekranem chciałbym przełożyć ekran do swojego telefonu. Czy wymiana ekranu to łatwa rzecz? Jak mogę wymienić ekran? A może lepiej zanieść do serwisu? Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Taka podmiana jest bajecznie prosta. Wystarczy mieć kilka narzędzi i trzeźwy umysł. Zobacz jak to się robi:

Spoiler

 

 

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

@the_naturat_com Na filmie jest pokazane jak rozkręcić telefon. Ja bym chciał wyjąć cały ekran ze starej S2 i i podmienić w moim telefonie.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

@krystianspoko czy to nie jest to samo? Chyba, że pomyślałeś o odklejeniu ekranu? Zapomnij. Cały set to korpus z ramką, wyświetlacz, dotyk i szkło. Tego nie rozbierzesz. To możesz przełożyć z jednego do drugiego.

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Ja ka się pieniądze i czas to wszystko jest możliwe. Ale w tym konkretnym przypadku. Nie ma szans na wyciągnięcie wyświetlacza z szybką i przeniesienie go do innego telefonu. Jest to ekonomicznie nieopłacalne i zbyt wysoko ryzykowne. W S2 wymienia się cały przedni panel z powyższych względów.

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.