• Ogłoszenia

  • Aleksandra

   Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
    

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
luxior

Brak aktualizacji

9 postów w tym temacie

Posiadam Mate 8 od roku. Podobno od stycznia już jest aktualizacja do Androida 7.0. Jest połowa kwietnia A ja nadal nie mam żadnej aktualizacji systemu. Czy ktoś zna może sposób w jaki można zdobyć ta aktualizację? Żona ma Huawei p9 i już posiada nawa wersję systemu oraz nowszego etui.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaka masz wersję sytemu.
Od tego trzeba zacząć.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

 

Spoiler

Screenshot_2017-04-21-00-46-17.png

 

Edytowane przez dszymek
Grafika w spoiler

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze spróbuj na kompie zainstalować aplikację hisuite podłącz telefon.Sprawdź czy hisuite ci wykryje jakas aktualizację.

Miałem podobnie telefon nie znajdował aktualizacji,hisuite znalazł,zaktualizowalem raz,później juz telefon sam znajdowal nastepne aktualizacje,az do 7.0, tylko ze ja mam inny numer kompilacji. L09C432B560 inny region.Niech ktoś z większym doświadczeniem się jeszcze w temacie wypowie,co byś nie uceglił telefonu.

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hi Suite mam zainstalowany na kompie. Też nie wykrywa żadnych aktualizacji. Z tego co sprawdzałem po imei telefon jest z Jordanii. Także nie wiadomo czy Wogole będzie aktualizacja.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będzie. Tylko musisz poczekać .

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem to samo tylko mam rejon C636 a miałem B180

Hi Suite też nie wykrywał aktualizacji

Poradziłem sobie w następujący sposób

Zainstalowałem na telefonie program Firmware Finder czy jakoś tak

Aplikacja pokazała mi wszystkie dostępne aktualizacje jakie są dostępne dla mojego rejonu

Z poziomu aplikacji pobierałem w kolejności aktualizacje i instalowałem je zgodnie z poradnikiem na forum

Gdy zainstalowałem przedostatnią w Hi Suite jak i w telefonie pokazało że jest aktualizacja wówczas bez żadnych problemów zrobiłem aktualizację przez OTA przez telefon

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie znajdę ten poradnik? Aktualizacji jest sporo, skąd mam wiedzieć która mam zainstalować? I jeszcze jedno pytanie, czy będę miał język Polski bo aktualizację są w języku Arabskim.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dzisiaj dostałem aktualizację. 

Edytowane przez dszymek
Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.