• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
robyx

Szybki spadek baterii po naładowaniu

Pytanie

Problem jak w temacie. Małżonka ładuje telefon wieczorem do 100%, rano wstaje a tam 88%. Problem z tego co pamiętam pojawił się po jakiejś aktualizacji. Nic nie wskazuje na jakąś apkę czy proces systemowy, dopiero wieczorem będę miał dostęp do telefonu, ale pytam już teraz po rozpaczliwym i wściekłym smsie od żony cytuję: "Zrób coś z tym &*%&$**&^$ telefonem, bo &^%$&^% bateria była wieczorem ładowana a teraz jest tylko 88% a nic nie było włączone do &*^%$& nędzy!" koniec cytatu. Może ktoś miał ten problem i zna rozwiązanie. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

• 0

@robyx miłej lektury 

jak wszystko wnikliwie przeczytasz to bedziesz wiedział jak ustalić co sie w nocy dzieje z tel i jak temu zaradzić

a3 nie wspiera doze na 99%, to tego w gsamie nie znajdziesz ale deep sleep itp jak najbardziej, w razie czego pytaj, bedziemy dumać, powodzenia ! 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jak będę miał wieczorem dostęp do telefonu to się nim zajmę. Nie mam wyjścia, sam wybrałem ten model i weź tu kobicie wytłumacz że to nie chodzi o egzemplarz czy rodzaj telefonu (wcześniej miała Wave z systemem Bada co bateria tydzień trzymała), a o ustawienia systemu. Dzięki za podpowiedź, mam nadzieję że się przyda.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Po ostatniej aktualizacji (tydzień temu) zauważyłem szybszy spadek baterii. W ustawieniach>Bateria>Użycie baterii pojawiła mi się nowa ikona - Czuwanie sieci - i największe zużycie baterii bo aż 24%, Nie wiem gdzie i czy jest można ograniczenie tego czuwania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@AdiMati nie mozna ograniczyc czuwania sieci chyba ze ustawić na sztywno siec 2G jesi nie korzystamy z internetu 

czuwanie sieci to energia pobrana na wszystko co związane z zasięgiem, jego utrzymaniem itp 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

@dest piwko poleciało, poradnik się trochę przydał bo jednak to są trochę inne telefony. Ale coś dygnęło w temacie wczoraj porobiłem co trzeba, wycofałem niepotrzebne uprawnienia, wyłączyłem usługi w tle i gps (czort wie kto go włączył, żona twierdzi że nie ona) i chyba pomogło. Wieczorem telefon miał 64%, o 6.00 tak samo i o dziwo po kilku telefonach i smsach około 10.00 również. Może te zabiegi pomogły, może mój urok osobisty albo wściekły wzrok małżonki a może ta aktualizacja, co to wczoraj z automata się pobrała a ja dałem do zainstalowania. Jakby nie było na razie jest ok, zobaczymy po naładowaniu do pełna czy nie wróci problem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja ze swojej strony mogę polecić dodatkowo Bk disabler pro. Dobrze wydane pieniądze w Google Play. Po dezaktywacji masy niepotrzebnych procesów telefon jest bardziej responsywny. Średni czas działania to 38 - 41 godz z czego 3godz SoT. W czasie dnia roboczego cały czas Lte +lokalizacja. Wieczorem WiFi. Na noc wyłączam komunikację. Schodzi 2-4 % . Z Bk disabler na pewno bateria schodzi zauważalnie wolniej. Może w tym wątku pociagniemy temat baterii statystyk i ustawień naszych A3?
Pozdrawiam Andrzej.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Zapomniałem dodać charakterystykę mojego użytkowania. W czasie dnia, do 20 minut rozmów, około 50 sms, jakiś mms też się zdarzy. W przerwach od pracy (na fajkę ) Facebook, normalny nie Lite, messenger, Tapatalk i feedly. Dużo olx.

P.s, proszę admina o połączenie postów.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.