• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
mikko1

Różne warianty pamięci w P10

113 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Okazuje się, że oprócz kilku doniesień w związku z podejrzeniem braku powłoki oleofobowej na ekranie, przegrzewaniu się telefonu, montowaniu różnych wyświetlaczy w telefonie, teraz niestety pojawiła się kolejna niespodzianka, otóż cytując:

Po testach benchmarkowych część użytkowników P10 (na chińskich forach) zauważyła, że konkretne jednostki zostały wyposażone w inne nośniki pamięci wewnętrznej, co przekłada się na różnice w prędkości odczytu/zapisu danych. Niektóre modele są w tej kwestii zdecydowanie szybsze niż inne. Niektórzy uzyskiwali prędkość odczytu na poziomie 700 MB/s, a inni – tylko 300 MB/s. Pojawiły się także różne wariacje pamięci RAM.

Okazało się, że istnieje aż 6 wariantów pamięci. Oto one:

• LPDDR3/eMMC 5.1
  • LPDDR3/UFS 2.0
  • LPDDR3/UFS 2.1
  • LPDDR4/eMMC 5.1
  • LPDDR4/UFS 2.0
  • LPDDR4/UFS 2.1

Wiadomo, że w innych markach również są drobne różnice między modelami, ale nie aż takie drastyczne.

To smutne, w którą stronę Huawei zmierza po ostatnich udanych modelach, mam wrażenie, że zaciska sobie samemu pętle na szyi.

Co o tym sądzicie?

Ja osobiście ciężko teraz rozmyślam nad przejściem z P8 na P10 - to jak kupowanie kota w worku.

Pozdrawiam

Edytowane przez mikko1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Szczerze , moja ma UFS 2.0 także jestem spokojny , a co do nagrzewania sie , on się nagrzewa przy grach tylko , typu modern combat czy antutu , także niema powodu do obaw przecież

a to że nie ma powłoki to chyba nie jest problemem , przecież folię dają na ekran co kiedyś było rzadkością , także coś za coś , nie wiem po co marudzić , smartfon ma działać i działa , nawet grając na ppsspp w tekken 6 moja p10 nie rozgrzewa się aż tak bardzo , tylko wyjątkiem jest rayman classic który rozgrzewa do 60*C 

Spoiler

chuje.jpg

2 screeny z wynikami z afery , szybkość testujemy w AndroBench a rodzaj ramu sprawdzamy w Aida64

Spoiler

17973930_739193816239926_5945599214768368786_o.jpg

Edytowane przez Natan
Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój ram to na 1000% nie jest ddr4 jak mówi aida tylko DDR3.Widziales kiedyś tak niski wynik ddr4?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Nawet jak na DDR3 jest słaby.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

tylko że to jest prawdziwy ddr4  , inni co mają też ddr4 mają takie wyniki 

Edytowane przez FanatyczekHTC

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Spoiler

p10.png

Czołem!

Ja zapodałem właśnie test i tak mi wyszło, wg aida64 mam LPDDR4

Edytowane przez Natan
Zdjęcia wstawiamy w tagach spoiler - zawsze, za wyjątkiem pierwszego posta tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Spoiler

91c598bffd4cc44fa9d608960d88d3f2.jpg

Edytowane przez Natan

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

No to macie lepszą wersję z

• LPDDR4 + UFS 2.1

a ja mam 

• LPDDR4 + UFS 2.0

czyli moja sztuka jest wynikami na równi /podobna do wyników z s7 edge

Edytowane przez FanatyczekHTC

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spoiler

Screenshot_20170419-132555.thumb.png.669c6b8a9319a8a3a7ddb6b082a3306b.png

Spoiler

Screenshot_20170419-132607.thumb.png.8b66bd495dd4ab250206b31dd6d3d84c.png

dodana zawartość

Nie to są chyba jakieś jaja... różne wyświetlacze, różne pamięci.... a za telefon zapłaciłem 2699 :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@marniak165 A pokaż W aida jak masz , może masz tak jak ja LDDR4 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@FanatyczekHTC Wrzuciłem w drugim spoilerze. Koledzy wyżej rozumiem mają lepszą wersję od Nas?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.