• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
MG77MG

Gdzie prawidłowo wrzucić kopię sms wygenerowaną przez Super Backup

5 postów w tym temacie

Cześć,

w apce Super Backup mam ustawioną kopię kontaktów i sms co 15 dni z opcją wysłania na Gmail. W międzyczasie mój Note wyzionął ducha, ale kupiłem drugi egzemplarz. Po zainstalowaniu apki na nowym fonie i wybraniu opcji przywracania sms nie widzi tego pliku. Gdzie ten wygenerowany plik xml trzeba wrzucić ręcznie żeby ładnie się wszystko skopiowało?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@MG77MG Sprawdź ścieżkę w ustawieniach programu. Pierwsza opcja od góry.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja jestem ślepy ;-)

Temat do zamknięcia.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na prośbę autora

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.