• Ogłoszenia

• Aleksandra

Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.

Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
      Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
      Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
    • wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
czubulus

rom
Android 7.0 C432B380

66 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Za radą naszego moderatora zakładam temat dotyczący Android 7.0 C432B380 który pojawiał się dzisiejszego ranka na FF 

Wersja FullOTA_MF zawiera 3 pliki 

- update_full_VNS-L21_hw_eu.zip

- update_data_full_public.zip

- update.zip

Co wiemy na tą chwile. Nie za duzo :(

Nie idzie tego zainstalować z

- aktualizatora spod B370 i  B160 błąd weryfikacji 

- twrp nugatowe 

- z dload pod nugat 

Edytowane przez czubulus

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Próbuję teraz TWRP Meticulus pod 6.0 zobaczymy 

Więc tak wgrać się wgrało (pod koniec Error że nie może zamontować folderów system i cust) telefon wstal ale na B370 :D a pobierałem B380 przez FF na 100%

Edytowane przez Mariusz Ciesiółka
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli czekamy aż wypłynie coś innego 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Najlepiej oficjalna paczka Huawei do aktualizacji dload bo na Aktualizator systemowy to już dawno przestałem liczyć jak teraz zszedłem na B160 z ciekawości sprawdziłem i ani w Hicare ani w Aktualizatorze cisza i żadnego Androida 7 :( a od kiedy to już słyszę że aktualizacja jest etapami rozsyłana do użytkowników. Telefon jest super jak dla mnie ale ta polityka aktualizacji masakra dobrze że są inne źródła jeszcze bo do dziś bym siedział na 6.0.

Edytowane przez Mariusz Ciesiółka
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tym się zgodzę że urządzenie jest dobre miałem już kilka smartfonów ale żaden mi tak nie pod pasował jak ten. 

Co do aktualizacji masz racje, ale mają flagowe modele i o nie dbają w pierwszej kolejności. Dobrze że dev upichcił na takie narzędzie jak FF.

Nawiasem mówiąc nie wiem jak to jest ale nowszy soft w telefonie zawsze mnie ciekawi. A na komputerach zawsze się wzbraniam przed przesiadka na nowy system. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@czubulus Temat nie spełniał wymogów działu Romy & Modyfikacje, dlatego przeniosłem go do dyskusji ogólnej. :)

@Mariusz Ciesiółka A o nazwie kompilacji nie decyduje plik z datą? :) Data z kernela i paczka z zabezpieczeniami jest taka sama jak na B370? Pytam, bo changelog wskazuje na zmianę w paczce zabezpieczeń, a jak wiemy w B370 był to 1 marca. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Negative

@Gwiazdorek nie była na tyle uprzejmy aby wskazach dział w którym ma znajdować się temat.

Nawiasem mówiąc chciałem aby ten temat był o sposobie instalacji w/w paczek z B380 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak nic się nie zmieniło zabezpieczenia 1 marca jak były tak są a przy zabawie z TWRP od Meticulusa miałem B160 wrzuciłem plik B380 a po wszystkim mam B370 także na dzisiaj chyba nie ma sposobu żeby ten B380 wgrać, chyba że ktoś ma inny pomysł :), a może ten B380 jest dla P9lite 2017 ? chociaż wg oznaczeń modelu powinien być dla "zwykłej" wersji sprzed liftingu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@czubulus Jak potem ktoś odkryje jak tą aktualizację dobrze zainstalować, a Ty wrzucisz instrukcję do #1 posta to przeniosę ją z powrotem do R&M. :) 

@Mariusz Ciesiółka Trochę dziwne, że instalując B380 mamy B370. :P A datę kompilacji kernela masz 20 marca? 

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Negative Tak 20 marzec

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.