Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

pemo97

Jak zrobić downgrade z androida 6.0 do 5.1/gwarancja?

Rozwiązany

pemo97   
Otrzymana reputacja: 0
pemo97
Napisano (edytowane)

Dzień dobry/dobry wieczór.
Potrzebuje pomocy. Muszę wrócić do androida 5.1 z androida 6.0 na moim telefonie (LG G flex 2) ale nie jestem obeznany w temacie i nie dokońca wiem jak to zrobić aby nie zepsuć telefonu. Szukałem w internecie, znalazłem 3 poradniki ale do każdego mam jakieś zastrzeżenia.
1. xda - z tego updateowałem telefon do 6.0, jest tam opisany downgrade, ale program uzywany w tej metodzie nie wykrywa mojego telefonu (lub komputer?)
2. xda - podobno tylko dla plików z rozszerzeniem .tot a takiego nie moglem znaleźc dla mojego telefonu
3. forum android com pl - nie wiem czy za pomocą tego można robić downgrade. Ktoś o to zapytał i podobno trzeba to zrobić podobnie jak w metodzie z 1 linka.
Chyba że nie muszę cofać do starego systemu (jest już oficjalna dystrybucja 6.0 na g flexa 2), tylko że u mnie na telefonie po uruchomieniu wyświetla się informacja ze to nie jest wersja systemu dla telefonu z mojej dystrybucji.
Muszę oddać telefon na gwarancję bo ostatnio bardzo dużo rzeczy się w nim popsuło a boję się, że telefon nie zostanie przyjęty ze względu na tą informację o wersji systemu.

Prosze o pomoc,
Pozdrawiam.

EDIT: Pewnie zostane zlinczowany ze nie zauważyłem tego ale tutaj też mam uwagę plik DLL z tamtego poradnika ma nazwę "LGH850_DLL.msi" czy to napewno jest wersja dla lg g flex 2?

Edytowane przez pemo97

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
krzychy   
Otrzymana reputacja: 3760
krzychy

@pemo97

Nie jest to inny plik DLL 

https://mega.nz/#!VhpDxKoI!Mo0LcQOVOjcM337Vs2X87KoEMvE3HApYgpFNMYEl4XU

LG G Flex 2 (H955) 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
k3lcior   
Otrzymana reputacja: 31
k3lcior

LGUP flashujesz 5.1.1 kdz, wylacz debugowanie USB.

W LGUP wybierz opcje upgrade i znajdz kdz, po wybraniu kdz wybierz opcje refurbished i flashuj.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.