Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

BlueBlazer

Galaxy Note 8 - pierwsze informacje

Rozwiązany

BlueBlazer   
Otrzymana reputacja: 288
BlueBlazer

Jeszcze sporo czasu, ale jestesmy juz na ostatniej prostej do debiutu Galaxy Note 8, ktory zostal potwierdzony przez Samsunga. Rzesza fanow serii Note obecnie gdzies jest rozproszona po es osemkach, Notach 5 czy Mejtach 9, ale juz zaciera raczki i wypatruje najlepszego urzadzenia mobilnego na rynku.

Wszelkie informacje, oficjalne, jak i nieoficjalne, proponuje umieszczac w tym temacie.

Na chwile obecna, w sieci znajduja sie informacje, ze prezentacja modelu nastapi w ostatnim kwartale 2017 roku. Szef (czy jakas tam szycha) berlinskich targow IFA (na ktorych zawsze prezentowany byl Note) podlizuje sie Samsungowi mowiac, ze targi IFA, bylyby najlepszym miejscem na prezentacje Note 8. Jednak Samsung organizuje prezentacje juz niezaleznie od duzych imprez, dlatego mowi sie, ze jednak N8 pokazane zostanie po targach IFA (1-6. wrzesnia).

Od strony technicznej, N8 ma byc bardzo podobny do S8+, aczkolwiek pierwsze ryciny pokazuja, ze ma miec zaokraglony ekran o przekatnej 6,4 cala oraz dwa glosniki stereo. Procesor ma miec ten sam co S8  (Snapdragon 835), ale dysponowac ma juz 6GB pamieci operacyjnej RAM.

Mowi sie rowniez o wtopionym czytniku linii papilarnych w ekran i podwojnym aparacie, ktory ma zdeklasowac to, co pokazal Apple w iP7+ i LG.

Wg mnie, to bardzo realna specyfikacja i mam nadzieje, ze tak wlasnie bedzie.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie moge sie doczekac. W koncu od N4, czy nawet N5, minelo juz za duzo czasu, zeby bujac sie bez S-Pena;)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samson09   
Otrzymana reputacja: 26
samson09

Jedyne co mnie martwi to że cena będzie z kosmosu:(

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
memphis21   
Otrzymana reputacja: 143
memphis21

Nie zapomnijmy dodać o całej palecie balw montowanych do wyświetlaczy xD xD
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.
Żeby nie było ot to fajnie by było aby Note 8 dostałem właśnie więcej niż 4 gifa Ramu

Tapniete z OnePlus 3

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gackes   
Otrzymana reputacja: 20
Gackes

Chętnie zarzuce okien na nowego nota.
Jak by op3 miał coś takiego jak rysik to uważam że był by idealny.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samson09   
Otrzymana reputacja: 26
samson09

Ja bardziej czekam na note 7r bo tak jak pisałem 8-ka pewnie będzie miała na poczatku cena zaporowa. Ale jeśli uda im się z czytnikiem w ekranie i podwójnym aparatem wreszcie to będzie bajka i na pewno kupię jak wyjdzie n9 :)

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Yanos   
Otrzymana reputacja: 1047
Yanos

@BlueBlazer czekam i czekam z utęsknieniem na nowego Notesa. Telefon funkcjonalnością miażdży całe to barachło które posiadamy ;D Mam tylko nadzieję, że będzie to jakoś wyglądać bo wygląd S8 nie do końca do mnie przemawia. W sumie to chętnie kupiłbym drugą edycję N7 :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mrstatler   
Otrzymana reputacja: 57
mrstatler

Do trzech razy sztuka.
Wtopa z N7, teraz kłopoty z S8. Wcale mnie to nie cieszy. Podobnie jak Wy też chciałbym by się na jesieni pojawił genialny N8.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dejwid.   
Otrzymana reputacja: 46
Dejwid.

Podsumujmy wszystkie informacje jakie posiadamy z różnych źródeł do tej pory (oczywiście nieoficjalne informacje) na temat Note8 :

raz jeszcze, są to tylko spekulacje oraz info z przecieków pojawiających się coraz częściej na różnych stronach itd. ;)

Ekran : 6,3-calowy wyświetlacz Super AMOLED o proporcjach 18,5:9 - niestety prawdopodobnie będzie również zakrzywiony, jak w S8/S8+

Procesor & Gpu : Snapdragon 835 + Adreno 540 / Exynos 8895 + Mali G71 MP20 - wychodzi na to, że znowu podział Snap-USA Exynos-Europa

Ram : 6GB - prawdopodobnie w każdej dostępnej wersji

Pamięć : 64GB/128GB - zapewne tak samo jak w S8+

Bateria : 3300Mah - czyżby SoT znowu miał nie dobijać do 5 godzin ?

Aparat : Podwójny, 2x12mpix - w myśl zasady sprzedaje się w iPhone, to i my będziem mieć

Premiera - 26 sierpień 2017 - patrząc na to, że we Wrześniu ma się pojawić iPhone 8 to ta data wydaje się bardzo prawdopodobna.

Prawdopodobny wygląd w dobrej jakości -> Note8 front

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kolekcjoner   
Otrzymana reputacja: 8
kolekcjoner

Cena 999$! Szok

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dejwid.   
Otrzymana reputacja: 46
Dejwid.

Note8.jpg

999$ - hmm S8 był na dzień dobry za 3599, S8+ za 3999zł więc Note8 zapewne w naszych sklepach na dzień dobry będzie za jakieś ~4399zł albo 4499zł

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.