• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Przemek17

Android-Google-Syntezator mowy

3 posty w tym temacie

Witam. Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość, jakaś aplikacja na Androida która by powodowała,że syntezator mowy będzie odczytywał informacje wyskakujące z Googla na górnym pasku jak np informacje o pogodzie czy o natężeniu ruchu na drodze.Normalnie trzeba ''ściągnąć" z góry ten pasek i dopiero można odczytać informacje a zależy mi na tym by syntezator automatycznie czytał informacje które wychodzą z Googla 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dawno temu zrobiłem sobie tak na tablecie:

Spoiler 

Wykorzystałem wówczas aplikację do automatyzacji zadań o nazwie Automagic * Automation. Teraz używam MacroDroid i w nim też można to wykonać. Jak chcesz coś prostszego to sprawdź czy np. Speaki - Voice Notifications wystarczy.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szopenrapu bardzo dziękuje za te przydatne informację. Teraz jest dokładnie jak chciałem. Lektor TTS czyta mi w samochodzie przydatne informację np o ruchu drogowym z okienek Google.Jeszcze jedno pytanko Z czasem wiadomo,nazbiera sie tych okienek i muszę je ręcznie zamykać. Czy jest jakaś aplikacja która sama potrafi  je zamykać.W tej chwili ustawione mam tak,że po pojawieniu sie informacji z Google dzięki aplikacji popup free mam  ją  czytelną na środku ekranu , apka speaki ją przeczyta no i teraz potrzebuję coś coją zamknię.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.