Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Przemek17

Android-Google-Syntezator mowy

Polecane posty

Przemek17   
Otrzymana reputacja: 0
Przemek17

Witam. Mam pytanie. Czy jest jakaś możliwość, jakaś aplikacja na Androida która by powodowała,że syntezator mowy będzie odczytywał informacje wyskakujące z Googla na górnym pasku jak np informacje o pogodzie czy o natężeniu ruchu na drodze.Normalnie trzeba ''ściągnąć" z góry ten pasek i dopiero można odczytać informacje a zależy mi na tym by syntezator automatycznie czytał informacje które wychodzą z Googla 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
SZOPENRAPU   
Otrzymana reputacja: 560
SZOPENRAPU

Dawno temu zrobiłem sobie tak na tablecie:

Spoiler

Wykorzystałem wówczas aplikację do automatyzacji zadań o nazwie Automagic * Automation. Teraz używam MacroDroid i w nim też można to wykonać. Jak chcesz coś prostszego to sprawdź czy np. Speaki - Voice Notifications wystarczy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek171070   
Otrzymana reputacja: 0
Przemek171070
Napisano (edytowane)

Szopenrapu bardzo dziękuje za te przydatne informację. Teraz jest dokładnie jak chciałem. Lektor TTS czyta mi w samochodzie przydatne informację np o ruchu drogowym z okienek Google.Jeszcze jedno pytanko.W nawigacji mam w Google uruchomioną opcję udostepniania lokalizacji, sprawdzania poczty oraz komunikator hangouts. Niestety synchronizacja konta Google to chyba raz na pół godziny. Czy jest jakas aplikacja lub jakas mozliwość by zwiekszyć częstotliwość synchronizacji konta, np tak co 10 minut   

Edytowane przez Przemek171070
Zmiana interesującego mnie pytania

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.