• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
todomnie28

Aplikacja Moto Body w zegarku Moto 360 2nd gen.

2 posty w tym temacie

Witam. Mam do Was takie pytanie. Posiadam zegarek Moto 360 2nd gen. i korzystam na nim z aplikacji Moto Body, która m. in. zlicza moje kroki. Oczywiście mam również tą apkę zainstalowaną na swoim smartfonie. Wczoraj w apce na smartfonie zmieniłem sobie liczbę kroków, która ma być uzyskana jako dzienny cel. Pomimo tego, że zegarek cały czas jest połączony ze smartfonem przez Bluetooth, w aplikacji na zegarku nie zmieniło się nic. Cel kroków nie zaktualizował się do nowo wprowadzonych wartości. Dzisiaj w aplikacji Android Wear na telefonie uruchomiłem również funkcję ponowej synchronizacji wszystkich aplikacji w zegarku. Niestety cele w apce Moto Body w zegarku również nie zaktualizowały się. Natomoast w aplikacji w telefonie wszystko jest ok zgodnie z naniesionymi przeze mnie zmianami. Czy może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób zmusić aplikację w zegarku do zmiany tych wartości na nowe? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@todomnie28

Może to odrobinę inwazyjne i uciążliwe, ale czy próbowałeś odinstalować aplikację z zegarka i zainstalować ją ponownie? Być może problem leży w kiepskiej obsłudze synchronizacji tej aplikacji, developer nie poświęcił temu dostatecznie dużo czasu. 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.