Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

todomnie28

Aplikacja Moto Body w zegarku Moto 360 2nd gen.

Polecane posty

todomnie28   
Otrzymana reputacja: 54
todomnie28

Witam. Mam do Was takie pytanie. Posiadam zegarek Moto 360 2nd gen. i korzystam na nim z aplikacji Moto Body, która m. in. zlicza moje kroki. Oczywiście mam również tą apkę zainstalowaną na swoim smartfonie. Wczoraj w apce na smartfonie zmieniłem sobie liczbę kroków, która ma być uzyskana jako dzienny cel. Pomimo tego, że zegarek cały czas jest połączony ze smartfonem przez Bluetooth, w aplikacji na zegarku nie zmieniło się nic. Cel kroków nie zaktualizował się do nowo wprowadzonych wartości. Dzisiaj w aplikacji Android Wear na telefonie uruchomiłem również funkcję ponowej synchronizacji wszystkich aplikacji w zegarku. Niestety cele w apce Moto Body w zegarku również nie zaktualizowały się. Natomoast w aplikacji w telefonie wszystko jest ok zgodnie z naniesionymi przeze mnie zmianami. Czy może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób zmusić aplikację w zegarku do zmiany tych wartości na nowe? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artok   
Otrzymana reputacja: 383
Artok

@todomnie28

Może to odrobinę inwazyjne i uciążliwe, ale czy próbowałeś odinstalować aplikację z zegarka i zainstalować ją ponownie? Być może problem leży w kiepskiej obsłudze synchronizacji tej aplikacji, developer nie poświęcił temu dostatecznie dużo czasu. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.