Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Artur35

Czy po Note 5, kupić Note 7R/FE?

Rozwiązany

Artur35   
Otrzymana reputacja: 879
Artur35

@Camulos

Sam jestem zaskoczony. Myślałem że Samsung zdecyduje się go sprzedawać tylko na "rynkach wschodzących". 

Jednak bardzo wątpię, czy w Polsce go zobaczymy. Będzie to zapewne kazus Note5. A jeśli tak, to ci sami dystrybutorzy prywatni będą go sprowadzać i sprzedawać z gwarancją. Czekam niecierpliwie na rozwój sytuacji. Wizja Note8, podobnego do S8, już przestaje mnie przerażać. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

Dobra wiadomość dla zainteresowanych Note7R/FE. Sprzedaż ruszy 7 lipca, na razie w Korei Południowej. Co interesujące - sprzedaż tego modelu w Europie nie jest wykluczona. 

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jelon954   
Otrzymana reputacja: 3
jelon954

@Artur35
Note 7FE planuję kupić, ale przydałoby się coś nowego na ten miesiąc

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

@jelon954 To dobra decyzja. Myślę, że w sierpniu będzie go już można  sprowadzić, bądź zamówić w oficjalnej dystrybucji (co jest mało prawdopodobne, ale nie(!)wykluczone). A jeśli sprowadzić, to być może przez...MyCasio. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GRIZZLY1   
Otrzymana reputacja: 93
GRIZZLY1

http://allegro.pl/samsung-galaxy-note-fe-n935-64gb-blk-nie-wybucha-i6893889577.html

Jeśli ktoś jest bardzo zainteresowany kupnem Note FE. Od siebie dodam że ja do tej grupy nie należę ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

Niestety, musimy jeszcze trochę poczekać. Te wersje zamawiane przez Bludiode (pierwsze egzemplarze dostaną dopiero za tydzień), to są wersje operatorskie z brandem i transmisją LTE, dostosowana do rynku sprzedaży. Note FE w wersji międzynarodowej, będą sprzedawane nieco później. I najlepiej je kupić oczywiście w MyCasio, względnie w "Gliwicach". 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragen   
Otrzymana reputacja: 24
dragen

Wow, co to za cena...?
Chyba frajerów szukają... Ciekawe ilu się trafi za te pieniądze
I to tanie hasło "nie wybucha.. " sprowadzili do biura saperów na testy? Skoro tacy pewni?
Założę się że Mycasio zrobi cenę zdecydowanie rozsądną, wraz z dostępnością i gwarancją.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

@dragen Na to właśnie liczę. Tym bardziej, że Samsung zdecydował się przekazać do sprzedaży zrewitalizowany model ubiegłorocznego flagowca za stosunkowo niską cenę - 610 dolarów. I za tyle można go kupić w USA i na rynkach wschodnich. 

Będę czekał.., bo zmusza mnie do tego głównie brak - jak na razie - w sprzedaży wersji międzynarodowych Note FE. Poczekam również na premierę Note8, może nie będzie "taki straszny jak go malują". 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragen   
Otrzymana reputacja: 24
dragen

Pytałem chłopaków w Mycasio, powiedzieli że jeśli tylko będzie możliwość? będą sprowadzać N7 FE. Pozostaje poczekać i zobaczyć jaka będzie cena, ale nie wiem czy wymieniłbym mojego N5 na N7, skoro nawet taki kozak jak S8 potrafi solidnie zmulać i jeszcze się do tego przyznają..
A jak będzie działać N7? Sprawdzą pierwsi napaleni beta testerzy :)

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

Miałem N7, do testów i jestem przekonany, że jest to najlepszy w historii Note. S8, nie jest właściwym punktem odniesienia. To zdecydowanie mniej imponujące urządzenie,( aby nie powiedzieć - mniej udane.)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.