Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

deus

Pytania i zagadnienia związane z google play android market

Rozwiązany

magik1317   
Otrzymana reputacja: 0
magik1317

mam podobny problem tylko poszukuje androidZip file menager ;/ może ktoś pomóc i wrzucić instalke :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mst   
Otrzymana reputacja: 2
mst

A ma ktoś może "Weather Widget Forecast Addon", w mordę jeża zawiesił mi się ten shit i nie mogę się go pozbyć?

Dobra znalazłem, ale swoją drogą to trochę przykre, że takie cyrki są na najnowszym markecie :dobani: druga sprawa to, że nikt z googla zewnętrznych aplikacji nie testuje.

Edytowane przez mst

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maciejosw   
maciejosw

mam pytanie zeby nie zakladac nowego tematu napisze tu

od 5dni nie dziala mi market pisze ze nie moze sie polaczyc

internet dziala tylko market wysiadl ;/

jakie sa najprostrze metody na naprawienie tego ?

ps. chciałbym zrobic pozniej formata telefonu calkowitego

jak to sie robi i czy nr na karcie sim mi zostana ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
vatazhka   
vatazhka

Panowie, a próbowaliście wyczyścić najpierw cache aplikacji?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
magik1317   
magik1317
A ma ktoś może "Weather Widget Forecast Addon", w mordę jeża zawiesił mi się ten shit i nie mogę się go pozbyć?

Dobra znalazłem, ale swoją drogą to trochę przykre, że takie cyrki są na najnowszym markecie :dobani: druga sprawa to, że nikt z googla zewnętrznych aplikacji nie testuje.

mst jak znalazłeć instalkę weather widge ??/ ja szukam androidZip file menager ale nie moge w necie znaleźć pliku .apk >:(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kuna   
Kuna

Mimo odinstalowania aplikacji, dalej jest zawieszona instalacja ;/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
magik1317   
magik1317
Mimo odinstalowania aplikacji, dalej jest zawieszona instalacja ;/

to fakt ;/ ale warto spróbować zainstalować ponownie z karty sd aplikację ... tylko najpierw trzeba ją pobrać w postaci .apk i wrzucić na karte. a skąd pobrać ??? to jest pytanie >:(

no dobra pobieram 800 aplikacji z peb.pl około 750 mb mam nadzieje że znajdę swoją a jak nie to pobiorę 3.10 gb żeby znaleźć tą jedyną zajmującą całe 2 może 3 mb :D:D:D

Edytowane przez magik1317

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
alejka21   
alejka21

W ostateczności pozostaje zabawa z plikiem /data/data/com.android.vending/databases/assets.db

Miałem dziś podobny problem (wisiała mi instalacja małej gitarowej aplikacji) i starałem się HEX edytorem usunąć wpis, dotyczący tej aplikacji, z pliku assets.db. Gdy po szybkim zabiegu edycji, uruchomiłem system (bo zabieg byl dokonywany w recovery), to usługa Market się wysypała (komunikat FC), co akurat mocno mnie nie zdziwiło. Na szczęście przy normalnym uruchomianiu Marketu, program wygenerował sobie nowy (poprawny) plik assets.db, więc Market bez problemu odpalił, jednakże zakładka "pobrane pliki" była pusta, czyli tak jakbym jeszcze nie instalował żadnych aplikacji z Marketu. Ale oczywiście żadnych aplikacji nie straciłem, a co najważniejsze nie było tej denerwujacej, wiszącej instalacji.

Możliwe, ze podobny rezultat przyniosło by skasowanie pliku assets.db.

Tak czy inaczej, ponownie zainstalowałem sobie z Marketu aplikacje, które miałem już zainstalowane, więc po prostu się nadpisały, a dzięki temu zakładka "pobrane pliki" wygląda tak jak dawniej.

Mam nadzieję, że sposób pomoże osobom, które nie mogą znaleźć instalki (wiszącego programu) w internecie. Nie jest on idealny, ale skuteczny. Oczywiście wymaga roota.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maska321   
maska321

Polecam jeszcze metode po ktorej udalo mi sie usunac wiszaca instalacje skype!

Najpierw odinstalowalem skype zew.aplikacja ale ta wciaz wisiala w markecie jako instalowana...Nastepnie chcac zaktualizowac ak notepad w markecie nastapila kolejna zawieszka w markecie tym razem tej aplikacji(notabene notyfikacja u gory na pulpicie glownym ukazala ze aplikacja zostala pobrana i zainstalowana pomyslnie) z tym ze ta akurat przytrzymujac z poziomu marketu moglem zatrzymac co spowodowalo ze problem skype rowniez zniknal......powodzenia

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dandam   
dandam

Mógł by mi ktoś wrzucić instalację aplikacji Gun droid - UZI bo instaluje sie już ze 2 tygodnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.