• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
PicoloBaby

Gdzie kupić smartfona?

3 posty w tym temacie

Siemanko :) Przymierzam się do kupna telefonu. Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś dobry, powiedzmy tańszy sklep? Coś typu Bestcena jest w porządku? Może Allegro?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dobrze to nie tanio :)

Sklepy typu Bestcena i te na Allegro sprzedają zazwyczaj telefony z wątpliwą gwarancją. To znaczy ona jest, ale zamiast wysyłać do serwisu trzeba odsyłać do sprzedawcy, a on się zajmuje naprawą... Poczytaj o fakturze VAT-marża i jak się to ma do telefonów. Tych z Bestceny możesz zresztą zapytać jak jest realizowana gwarancja

Jak chcesz dobrze i tanio to poluj na oferty prywatne, ludzie wystawiają telefony brane z umów. Zwróć uwagę, żeby telefon miał dowód zakupu (pierwotny) i uważaj na telefony z Plusa (i chyba T-Mobile też) bo od jakiegoś czasu mogą zablokować telefon, na którym nie są spłacone raty (też do poczytania)

A jeśli sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia to polecam x-kom

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Maja często gwarancje ale w swoich sklepowych serwisach Jak chcesz taniej szukaj telefonów z przedłużenia umów tak jak pisze kolega u gory wtedy najtaniej wychodzi a jest gwarancja normalna 

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.