Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

PS3 + Move czy Xbox 360 + Kinect co lepsze

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Xbox 360 czy PS3 (19 użytkowników oddało głos)

Xbox 360 czy PS3

1. Xbox 360 (9 głosów [47.37%] - Zobacz)

Procent z głosów: 47.37%

2. PS3 (10 głosów [52.63%] - Zobacz)

Procent z głosów: 52.63%

Głosuj

#1 OFFLINE   Minuello

• 950 postów
  • Telefon:HTC Sensation, HTC Mozart

• Tablet:Ipad 2 32GB + 3G

Napisano 07 listopad 2011 - 08:15

Jak w temacie przymierzam się do kupna któregoś z urządzeń

Skłaniam się bardziej ku xboxowi ze względu na to że kinect mnie się podobuje :E fajnie się na tym gra i ze względu na to że ceny gier są niższe , choć nie wykluczam PS3 i miło by mi było jakby ktoś przyblizył mi jak w praktyce działa move :)

iPad 2 32GB WiFi + 3G (Black)
HTC Sensation + 8GB (Black)
HTC Mozart 8GB (Black)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   tig33r

• 594 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 09:10

Pegasus + Pistolet Na Kaczki

Xbox

Bo niestety Linux nie jest dla takich umysłowych ameb jak Ty.

#3 Guest_duRin90_*

Napisano 07 listopad 2011 - 09:38

Ja bym bral PS3 z Move, bo tam przynajmniej masz ta rozdzke, a w Kinect nie masz w ogole sterowania oprocz wlasnego cielska. :P

Zreszta, sam planuje po przeprowadzce rozgladac sie za PS3 z Move, dodatkowo PS3 ma odtwarzacz BD, a ja chce Sage SW kupic w BD :)

#4 OFFLINE   MrPatrys100

• 248 postów
  • Telefon:Sony Xperia U, Samsung Galaxy S

• Firmware:SXU- 4.0, SGS- 4.1

Napisano 07 listopad 2011 - 11:43

Podobno xbox ma wygodniejsze pady :D Jest tańszy ale i awaryjny, sam zamierzam kupić jakąś konsole i nie moge się zdecydować :P

#5 OFFLINE   Kuna

• 373 postów
  • Telefon:SGS 3 Mini

Napisano 07 listopad 2011 - 18:28

Ostatnio kupiłem PS3, miałem PS2 dlatego dla mnie pady od Sony są lepsze ;D
Chesz założyć dropboxa? Zrób to z tego adresu a pomożesz mi uzyskać 500MB :) http://db.tt/IF3fLxur

#6 OFFLINE   smugglersun

• 1106 postów
  • Telefon:x8 / Atrix / Samsung Galaxy Nexus

• Tablet:iPad2 3G

• Firmware:FroyoBread v23b + OC 749MHz

• Kernel:29/32/35/Japko Apple kernel

Napisano 07 listopad 2011 - 18:33

Oczywiście, że PS3. Bardziej awaryjny xkloc jest i move o wiele lepszy, ale pad od iksa wygodniejszy jest, no i Gears of war, ale za to jest gods of war na peesie :D

Telefony - telefony które miałem w rękach min. tydzień, (prawie 50 modeli z andkiem!) chcesz porady, nie wiesz który wybrac? Napisz! (ale NA PW, NIE NA GG!)

Dołączona grafika

GIBSON LES PAUL CUSTOM BLACK PLAYER

#7 OFFLINE   Kuna

• 373 postów
  • Telefon:SGS 3 Mini

Napisano 07 listopad 2011 - 21:46

God of war jest genialne :)
Chesz założyć dropboxa? Zrób to z tego adresu a pomożesz mi uzyskać 500MB :) http://db.tt/IF3fLxur

#8 OFFLINE   fakeeus

• 129 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Firmware:4.4.2 stock

Napisano 07 listopad 2011 - 22:26

No i granie w internecie na PS3 jest darmowe, a za Xbox Live płacisz.

PS. Wiadomo, dużo lepiej działa Xbox Live.

Dołączona grafika

#9 OFFLINE   yasu

• 152 postów
  • Telefon:Galaxy S 3

Napisano 08 listopad 2011 - 22:09

a tam gadacie z ta awaryjnoscia ; p pady od xboxa duuuzo wygodniejsze niz ps3 , przynajmniej dla mnie , poprzegladaj sobie exclusive gry na obie konsole i popatrz co bardziej przypada ci do gustu

z kinectem ani z move nie mialem stycznosci - move wydaje sie byc bardziej precyzyjne a kinect po prostu wieksze mozliwosci : P no i nie wiem jak z ps3 ale xbox to tylko z dyskiem bo warczenie napedu naprawde nei jest fajne

#10 OFFLINE   juventino

• 534 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S

• Firmware:JW1

• Kernel:Semaphore

Napisano 09 listopad 2011 - 02:48

Piszesz, że przypadł Ci do gustu Kinect. Ale pytanie, czy kupujesz konsolę głównie do gier tego typu? Moim zdaniem taki Kinect/PS Move to jedynie dodatek, dobry na jakieś party. Do samotnego grania szybko Ci się znudzi. Tak więc...

poprzegladaj sobie exclusive gry na obie konsole i popatrz co bardziej przypada ci do gustu

Dla mnie wybór jest prosty. PS3 ma masę świetnych exclusivów. Wspomnę tylko o genialnych: Uncharted 1-3, God of War 3, Heavy Rain, Killzone 2-3, Gran Turismo 5, Little Big Planet 1-2, Metal Gear Solid 4...
PS Move wcale nie jest gorsze. Oglądnij sobie jakieś filmiki jak to działa. Kinect potrzebuje więcej przestrzeni.
Co więcej PS3 ma darmowy online, blu-ray, jest mało awaryjny i w ogóle wszystko cacy.
Pad to podobnie jak z kontrolerem ruchu - kwestia gustu. Ja miałem wcześniej PS2 i jestem już przyzwyczajony do dual shocka. Obiektywnie dla nowego gracza pad od X360 może lepiej leżeć w dłoni. Minus jest taki, że działa on na akumulatorki i nie pograsz jak Ci się rozładują. Dual Shock3/Sixaxis ładuje się kabelkiem i możesz w tym samym czasie ładować i grać.
Ceny gier są zbliżone i dość szybko tanieją.

no i nie wiem jak z ps3 ale xbox to tylko z dyskiem bo warczenie napedu naprawde nei jest fajne

Pierwsze wersje X360 chodziły jak traktor, teraz jest dużo lepiej. Natomiast PS3 chodzi baaaardzo cichutko. Możesz położyć na nim głowę i spać.

Bierz PS3 :) Gwarantuję, że nie będziesz żałował wyboru!

Użytkownik juventino edytował ten post 09 listopad 2011 - 02:56