Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Sunbeach81

Kto czeka na OnePlus 5 i HTC U11?

Rozwiązany

Sunbeach81   
Otrzymana reputacja: 10
Sunbeach81
Napisano (edytowane)

Witam maniaków telefonów ;) Chciałbym tutaj założyć temat dla tych którzy czekają na te 2 telefony co w temacie, dlatego że mówi się iż właśnie one będą najlepszymi w tym roku!! 

Po pierwszych testach HTC U11 ma najlepszy aparat ever i świetną innowacyjną technologię Edge Sense czyli boczny nacisk dłoni na telefon co daje nam wywoływanie różnych funkcji i aplikacji telefonu. Do tego mega szybkość i funkcjonalność największa ze wcześniejszych HTC.

Jeśli zaś chodzi o OnePlus 5 na razie nie wiadomo za wiele prócz tego że premiera ma nastąpić podobno 15 czerwca.. ale wiemy że zeszłoroczny OnePlus 3T został wybrany najlepszym i najszybszym telefonem 2016 roku także podnieta na 5 jest ogromna :D 

Czekam na wasze komentarze, plotki, linki z nowościami, linki z najniższymi cenami, a później testy na temat tych 2 i o tych 2 telefonach :):) 

dodana zawartość

Podbijam ;) Nie ma nikogo zainteresowanego? 

Edytowane przez Sunbeach81

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sienkoo   
Otrzymana reputacja: 6
Sienkoo

Witam all

Jestem zainteresowany o OnePlus 5. Wcześniej miałem plan zakup OnePlus 3T ale wstrzymam bo niedługo pojawi się nowy OnePlus 5. Nie wiem kiedy ma być pełny szczegóły informacje oficjalny ani kiedy prezentacje. Jeśli można pytać skąd wiesz o prezentacje 15 czerwca ? Chyba plotki ? :)

Mam nadzieje ze nie będzie taka wysoka cena niż 2000 zł :)

PS. Przepraszam za pisowni bo jestem niesłyszący. Proszę o zrozumienie.

Pozdrawiam all !

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Luis   
Otrzymana reputacja: 1
Luis
Napisano (edytowane)

Dwa ostatnie flagowce HTC pokazały za ta firma w dziedzinie telefonów nie ma już nic wielkiego do pokazania, więc nie czekam.

OnePlus 5 - zależy od specyfikacji i ceny, generalnie bawiłem się tydzień OnePlusThree i mi sie w ogóle nie spodobał

Edytowane przez Luis

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cowabunga   
Otrzymana reputacja: 21
cowabunga
Napisano (edytowane)

Co do HTC to jak zwykle nie ma nic co mogłoby mnie do niego przekonać, aparat bardzo średni, szczególnie w słabym oświetleniu mocno odstaje od S8, optyczna stabilizacja na żałośnie słabym poziomie, podoba mi się tylko ta funkcja, która nagrywa dźwięk ze źródła, które filmujemy a ignoruje resztę dźwięków, ale to za mało, bo cena kosmiczna w porównaniu do możliwości i tego co oferuje np. OnePlus.

Do OnePlus 5 mam już większe oczekiwania, oni jednak mogą mnie czymś przyciągnąć. Po cichu liczę na jeszcze bardziej wydajny dash charge, które to i tak jest już najlepszym z obecnych rozwiązań, aparat też ma być na poziomie topowej konkurencji, przydałoby się jeszcze coś nowego, nie wiem dokładnie co, może głośniki stereo, wtedy nawet bym się nie wahał.

Edytowane przez cowabunga

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunbeach81   
Sunbeach81

@Sienkoo Prezentacja 15 czerwca została już potwierdzona na każdej ze stron dotyczącej telefonów także możesz sobie sam sprawdzić :) Wiadomo już też że telefon ma mieć 2 wersje pamięci do wyboru czyli 6 GB ram i 8 GB!!! Także będzie potwór szybkości :D Poza tym producent zapowiada że ma to być najcieńszy telefon świata czyli musiałby zejść poniżej 5 milimetrów na co wszyscy czekają czy tak rzeczywiście będzie. Do tego 2 aparaty 16 megapikseli, bateria podobno 3300 mAh i to chyba na razie tyle wiadomo. Wszystkie info są na stronach także mogę tu sam podać jak będziesz chciał ;) Myślę że też poczekam do początku lipca kiedy ukaże się on w sprzedaży.. aaa i cena podobno nie więcej niż 2200 zł. 

@Luis I właśnie tym modelem HTC chce wszystko zmienić i po pierwszych testach na YouTube (jest już ich wiele) widać że telefon jest BAJKA! :) Bardzo szybki, innowacyjna technologia Edge Sence (polecam obejrzeć!), po pierwszych testach NAJLEPSZY aparat (a robili i są testy vs S8 także również polecam obejrzeć!), system 4 głośników stereo z dostosowującym się dźwiękiem do otoczenia także myślę że ten HTC ostro namiesza :) Do tego niesamowite tylne obudowy zmieniające kolor pod wpływem światła i konta patrzenia. Co do OnePlus 3T to nawet nie musiałem go mieć w rękach, po obejrzeniu wielu recenzji widać że telefon jest niesamowity i wygrywa z Huawei na każdym kroku no i co najważniejsze w 2016 roku był najszybszy także czekamy jeszcze te parę dni na prezentację OnePlus 5.  

@cowabunga Hehe nie nie wiem skąd ty wziąłeś takie informacje o HTC U11 ale to chyba nie ten model stary :P Nie mówimy o HTC U czy 10 tylko o nowym HTC U11 którego nie ma jeszcze w sprzedaży w PL i ma dopiero pojawić się na dniach! Polecam poczytać wyżej co o nim pisałem i obejrzeć testy i recenzje na YouTube ;) A i jeśli chodzi o cenę która piszesz że jest kosmiczna - piszą że na razie może to być 3250 zł ale pamiętaj że jak telefon się ukaże to cena od razu spadnie, dużo taniej będzie na aukcjach i przede wszystkim komisach które ściągają telefony z Niemiec czy dalej z polskim menu itd, wiem bo sam już kupowałem telefony w komisach ściągnięte z Niemiec i nieraz różnica 600-700 zł w porównaniu do polskich sklepów - Media Markt, Saturn czy inne :D Gdybyś też chciał mogę podać ci linki do 2 najlepszych zagranicznych sklepów gdzie zamawiasz telefony bez vatu i bez cła i masz meeeega taniej również! Poznałem te strony przez blogerów na YouTube którzy recenzują telefony :) A co do OnePlus 5 to czekamy! 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hackmaniak   
Otrzymana reputacja: 33
hackmaniak

Oneplus ma do poprawienia tylko aparat i baterię. Jeżeli to ma być najcieńszy telefon i zepsują baterię to będzie regres. Dodawanie RAMu itp. niewiele zmieni na plus.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunbeach81   
Sunbeach81
Napisano (edytowane)

@hackmaniak z tego co wiem do dnia dzisiejszego (śledzę wszystko na bieżąco) to jeśli chodzi o baterię brane są pod uwagę tylko 2 opcje - 3300 lub 4000 mAh. Która to będzie wyjdzie pewnie na dniach przed prezentacją która już 15 czerwca. Jeśli zaś chodzi o aparat już na 100% wiadomo że będzie dużo lepszy niż u poprzedniego modelu jak nie jeden z najlepszych ogólnie, mówi się o tym w przeciekach wraz z dołączonymi kilkoma zdjęciami które są w sieci. OnePlus podpisał umowę z firmą DxO Mark czyli jednymi ze światowych speców w dziedzinie fotografii sprzętowej. I kończąc co do RAM'u czemu nie więcej? Im więcej tym lepiej bo aplikacje będą uruchamiać się jeszcze szybciej :) Także te 8 GB robiłoby doskonałą robotę :D Pierwszym telefonem który będzie miał te 8 GB ma być niejaka Nubia Z17 która ma wyjść na dniach (telefon reklamowany przez Cristiano Ronaldo). O OnePlus 5 mówi się że będzie to 6 GB ale mówi się też o modelu z 8 GB czyli być może wyjdą 2 modele bo już się tak w historii telefonów zdarzało. Czekamy na nowe informacje :) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pantin   
Otrzymana reputacja: 245
pantin

@Sunbeach81 Będzie pewnie 3300, na jakimś zdjęciu było. 4000 to raczej nie zmieszczą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunbeach81   
Sunbeach81
Napisano (edytowane)

@pantin Zdjęcie z napisem 3300 było ale to jeszcze nic nie znaczy ;) Był też przeciek z wiarygodnego źródła że może być 4000 więc może mają w zanadrzu jakiś nowy typ baterii który wejdzie :D Wiara pisze też o tym na forach także zobaczymy. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sienkoo   
Otrzymana reputacja: 6
Sienkoo
Napisano (edytowane)

@Sunbeach81

Wpisałem w google o premiery OnePlus 5 ze pojawi 15 czerwca. Długo to trwało...ale cóż mogę trochę wytrzymam czekać na prezentacji :P

Co do wyboru 2 wersji pamięci jeśli więcej pamięci to pewne więcej kosztuje niż 2000-2200 zł chyba o więcej 200-400 zł ?

Po proszę o stronę który zawiera wszystkie informacje o OnePlus 5.:)

P.S. Chyba coś złe zrobiłem z tym nick ? Jak wy zrobiliście z nickami ? (Taki nick z obrazek niebiesko)

Edytowane przez Sienkoo
Zapomniałęm dodać zdanie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.