Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Sunbeach81

Kto czeka na OnePlus 5 i HTC U11?

Rozwiązany

Smykoo   
Otrzymana reputacja: 72
Smykoo

No np. biegnące dziecko albo ktoś jadący na rowerze. Op3 (poruszane na oficjalnym forum) miał z tym kłopot. Powiedzmy 9 na 10 zdjęć ruszonych. Nex 6P robi 9 na 10 bez poruszenia. Aparat ma bez porównania lepszy. O to mi chodzi.

Wysłane z Google Nexus

dodana zawartość

Pixele, nexus 6p czy s7 lub s8 robią zdjęcia ostre i dokładne nawet poruszających się obiektów. Ciekawe jak będzie z htc u11 i op5...Niestety op3 był pod tym względem slabiutki. Raczej w półce średniej. Podobnie jak moto g3, 4 czy sg5.

Wysłane z Google Nexus

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunbeach81   
Otrzymana reputacja: 10
Sunbeach81

@hackmaniak Już pisałem w tym temacie że Experience okazało się że jest tylko zmienioną nazwą! Wyszło to na jaw po tym jak wszyscy zaczęli narzekać że telefon laguje (na forach) i okazało się że Samsung oszukał i zmienił  tylko nazwę z TouchWiza żeby się źle nie kojarzyło ;) Xiaomi ma swojego Mi6 i ten jest najnowszy ale niestety po testach nie jest najlepszy. Taki "może być". Jeśli chodzi o zakup OP5 w Berlinie to u nas jest serwis już od dawna i jest to serwis HTC - on zajmuje się również OnePlus. Nazwa serwisu to Regenersis. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hackmaniak   
Otrzymana reputacja: 33
hackmaniak

@Sunbeach81, że serwis jest to wiem tylko pytanie czy naprawi w ramach gwarancji produkt kupiony za granicą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunbeach81   
Otrzymana reputacja: 10
Sunbeach81
Napisano (edytowane)

@hackmaniak To nie wiedziałeś że gwarancja obejmuje cały świat zawsze? ;) Tak jest ze wszystkim. 

Gwarancja w sprzęcie czy telefony czy RTV czy AGD to rzecz globalna. 

Edytowane przez Sunbeach81

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Smykoo

Naprawi. Gwarancja jest na całą Unię Europejską.

Wysłane z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pantin   
Otrzymana reputacja: 245
pantin

http://ujeb.se/SDF30

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Smykoo
@hackmaniak To nie wiedziałeś że gwarancja obejmuje cały świat zawsze?  Tak jest ze wszystkim. 
Gwarancja w sprzęcie czy telefony czy RTV czy AGD to rzecz globalna. 

Tak niestety nie jest. Rzeczy kupione w Stanach nie mają gwarancji w europie. Nie wszystko ale np.iphone, pixele itd. Ale na terenie Unii nie ma problemu z kupionym smartfonem.

Wysłane z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mik99   
Otrzymana reputacja: 19
mik99
Napisano (edytowane)

@Smykoo dokładnie o tym samym miałem napisać. Sprzęt kupiony w UE serwisujesz w UE, czasami z ograniczeniami. Tak samo jest jeśli kupisz sprzęt w USA to masz serwis tylko tam. Bez względu czy jest to laptop, telefon czy samochód. Międzynarodową gwarancję możesz sobie dokupić, ale często jest to nie gwarancja producenta a sklepu w którym nabywasz przedmiot. Temat przerabiałem kilkakrotnie kupując laptopy gamingowe z USA.

Co do Samsunga i "lagwiza". Temat już chyba poruszany miliard razy na tym forum. Obecnie mam w domu S8,S8+ i S7E. Niedawno sprzedałem S7. Wcześniej było kilka S6 i S6E. Jakoś nie zauważyłem tych lagów o których tutaj co niektórzy piszą. Oczywiście słyszałem o problemach z czerwonym ekranem w S8, ale o tym żeby ludzie je masowo oddawali bo wolno chodzą ? czysta herezja,  albo po prostu jak ja chodziłem w Warszawie po komisach by dostać do nich case to otwierali oczy, że ktoś już ma ten telefon i nie widzieli, że laguje...

W tym roku ostrzyłem apetyt na OP5, ale już wiem, że nawet jakbym miał mieć w cenie S8, dwie  piątki to nie wymienię Samsunga. Nie jestem ślepo zapatrzonym fanbojem bo telefon, który powodował u mnie najwięcej uśmiechu to był właśnie OnePlusOne. Miałem ich 4 tak mi się podobały.

Edytowane przez mik99
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Smykoo

Pixel czy op3 jest płynniejsze od lg g6 czy s8 ale bez przesady. Są to małe różnice.

Wysłane z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bysiekM8   
Otrzymana reputacja: 8
bysiekM8
No np. biegnące dziecko albo ktoś jadący na rowerze. Op3 (poruszane na oficjalnym forum) miał z tym kłopot. Powiedzmy 9 na 10 zdjęć ruszonych. Nex 6P robi 9 na 10 bez poruszenia. Aparat ma bez porównania lepszy. O to mi chodzi.

Wysłane z Google Nexus

dodana zawartość

Pixele, nexus 6p czy s7 lub s8 robią zdjęcia ostre i dokładne nawet poruszających się obiektów. Ciekawe jak będzie z htc u11 i op5...Niestety op3 był pod tym względem slabiutki. Raczej w półce średniej. Podobnie jak moto g3, 4 czy sg5.

Wysłane z Google Nexus

Należy też wspomnieć o Nexus 5X który to ma ten sam aparat co 6p więc również robi super zdjęcia.

Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.