Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jak włączyć 3G?

desire htc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   jabbul

• 4 postów
  • Telefon:htc desire

Napisano 14.04.2010 - 09:49

Witam, "jestem" w PLUSIE a od paru dni mam HTC Desire. Pytanie małe: jak włączyc/uzywac 3g? W mojej starej Nokii N95 sprawa byla prosta - uzywaj UMTS i na ekranie pojawiala sie ikonka 3g. Jak to sie robi w HTC Desire? A moze to inaczej sie nazywa....?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   mobzd

• 53 postów
  • Telefon:Legend, Desire

Napisano 14.04.2010 - 10:01

Jeśli nic nie zmieniałeś to domyślnie powinien łączyć się po 3G jeśli jest dostępne. Możesz sprawdzić - Ustawienia->Sieci zwykłe i bezprzewodowe->Sieci komórkowe->Tryb sieci

#3 OFFLINE   stitoo

• 275 postów
  • Telefon:Galaxy Note 3

• Tablet:Galaxy Tab S 8.4

Napisano 14.04.2010 - 10:27

Witam, "jestem" w PLUSIE a od paru dni mam HTC Desire. Pytanie małe: jak włączyc/uzywac 3g? W mojej starej Nokii N95 sprawa byla prosta - uzywaj UMTS i na ekranie pojawiala sie ikonka 3g. Jak to sie robi w HTC Desire? A moze to inaczej sie nazywa....?

Telefon "dzwoni" przez sieć 2G, jak korzystasz z neta, poczta, YouTube to telefon wychodzi ze stanu uśpienia i łączy się wtedy przez 3G , HSDPA.

Przynajmniej ja to tak zaobserwowałem a też mam telefon w PLUSIE. Ikonki 3G HSDPA pojawiają się tylko przy korzystaniu z neta,poczty itd.

No chyba że w ustawieniach dasz łącz się tylko przez sieć 2G w celu oszczędzania energii.

#4 OFFLINE   jabbul

Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 14.04.2010 - 10:51

...Ustawienia->Sieci zwykłe i bezprzewodowe->Sieci komórkowe->Tryb sieci - sprawdzilem i nie ma tam czegos co nazywa sie 3g, gprs, umts etc. Natomist poczte sciagalem po necie serfowalem i takze ikonka 3g nie wlaczyla sie. Wlaczyla sie ikonka E ze strzalkami - wiem, ze oznacza to polaczenie z netem przez siec komorkowa. Na pewno jestem w zasiegu 3g - jak wspominalem "stara" Nokia wyswietlala stosowny napis 3g. Moze Ktos zna sie lepiej?! Czekam na sygnal....

#5 OFFLINE   mobzd

• 53 postów
  • Telefon:Legend, Desire

Napisano 14.04.2010 - 11:32

W Tryb sieci GSM oznacza 2G a WCDMA oznacza 3G. Jeśli podczas połączenia z siecią jest ikonka E to znaczy ze telefon korzysta z połączenia EDGE - 2G.

#6 OFFLINE   jabbul

Autor tematu
  • 4 postów

Napisano 14.04.2010 - 12:33

Dzieki za pomoc! Juz sie jasniej zrobilo - w mojej glowie;) Pozdrawiam!

#7 OFFLINE   Sabbath616

• 6 postów
  • Telefon:LG BLACK

Napisano 30.09.2011 - 12:57

Witam, mam podobny problem. Niegdys w okolicach slupkow z zasiegiem albo strzalek transmisji danych mialem 3g a teraz tylko przy strzalkach mam H...? W opcjach sieci mam tylko gsm i VCDMA co w zwiazku z tym...?
Pomocy ;)

#8 OFFLINE   WidziMisio

• 98 postów
  • Telefon:HTC One S (S3) / HTC Desire

Napisano 30.09.2011 - 13:18

Jeżeli dobrze rozumiem, to źle Ci, że masz szybszy transfer :mrgreen:?

#9 OFFLINE   Sabbath616

• 6 postów
  • Telefon:LG BLACK

Napisano 30.09.2011 - 14:24

Ze w sensie jak mialem 3g to bylo wolniej? Musze usiasc i od nowa nauczyc sie co jest co i jak transfer mozma osiagnac... a ten, czym charakteryzuje sie to "4g" w playu... czy na moim lg funguje?

Użytkownik Sabbath616 edytował ten post 30.09.2011 - 15:27
literówki :)

#10 OFFLINE   zuraw2006

• 545 postów
  • Telefon:HTC Desire

• Firmware:MildWild CM-7.0 JG

Napisano 30.09.2011 - 16:50

"4G" w Play to HSPA+ [ HSDPA + HSUPA ]. Co do LG HSDPA pójdzie z pewnością.
HTC DESIRE

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: desire, htc