Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

mik99

Brak synchronizacji kontaktów z kontem Google

Polecane posty

mik99   
Otrzymana reputacja: 19
mik99

Witajcie

Mam pewien problem, który już występował od posiadanego S6. Chodzi o to, że jeszcze mając S6,S7 kontakty synchronizowały się z kontem google, ale też nie za każdą próbą. Teraz mając S8+ w ogóle nie mogę synchronizować kontaktów. Soft mam najnowszy, oparty na A 7.0. Robię to tak, że łączę się z Wifi lub siecią komórkową, włączam synchronizację wchodzę w Ustawienia-Konta-Google i tak wybieram co ma się synchronizować. Wszystko oprócz kontaktów zapisuje się na serwerze google. Jak rozwiązać ten problem bo nie chce mi się już po raz kolejny exportować kontaktów do pliku csv.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
coyote78   
Otrzymana reputacja: 0
coyote78

ja przechodziłem z Windowsa na andka i wykonałem kopię kontaktów na gmail w postaci .csv
Zsynchronizował mi kontakty dopiero na drugi dzień. Wcześniej były tylko z sima. Obecnie nie mam problemów z kontaktami.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Speed55   
Otrzymana reputacja: 1
Speed55

To dziwne bo ja odpaliła swoją S8+ zalogowałam się do konta Google i kontakty mi się wygrały

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Warmik   
Otrzymana reputacja: 4
Warmik
Napisano (edytowane)

Mam podobny problem. Nie mogę zsynchronizować kalendarza i kontaktów. Kalendarz zsynchronizował się po zainstalowaniu aplikacji kalendarza od Google, ale marne to rozwiązanie, natomiast na kontakty nie znalazłem żadnego sposobu i zaczyna mnie to już irytować. 

Spoiler

Screenshot_20170818-224653.jpg

Edytowane przez Warmik

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hiszpan15   
Otrzymana reputacja: 0
hiszpan15
Napisano (edytowane)

Mam taki sam problem. Samsung S8.

Brak synchronizacji kontaktów, kalendarza i czego tam jeszcze co powinno być w tym okienku google.

Sychronizacja ustawiona na auto. Zauważyłem również że brak jest konta google w kontaktach do wyświetlenia. Nie można wyświetlić kontaktów z Google. Wszystko inne, czyli konto Samsung, Onet, Messenger jest tylko google nie ma. Jakieś sensowne pomysły o co tu chodzi...?

Spoiler

Screenshot_20170905-185225.thumb.png.9bc0d160499ba35915544fd0673ca3b1.pngScreenshot_20170905-190635.thumb.png.a5f63bd9fb794611fe210679c6a9b3b9.png

Edytowane przez adagio
Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
_tommy_   
Otrzymana reputacja: 13
_tommy_
Napisano (edytowane)

Z tego co pamiętam na Androidzie 7 nie ma aktualnie możliwości synchronizowania kontaktów pomiędzy kontem a telefonem/sim. Sam mam kontakty na koncie wujka google'a i kopię kontaktów w pliku. 

Powiem tak...

Spróbowałbym usunąć konto Google z poziomu Androida (powinna być możliwość), ponownie załóżyłbym swoje konto.

Możesz zmienić ustawienia na niestandardowe lub na konto Google'a. Ponownie zsynchronizuj. Sprawdź.

Jak nie nie pomoże to spróbowałbym przywróć telefon do ustawień fabrycznych

Ewentualnie użyj aplikacji Contacts Backup, zrób kopie kontaktów, usuń kontakty i konto Google spróbuj przywrócić do pamięci telefonu  kontakty i ponownie zsynchronizować.

Edytowane przez _tommy_

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.