Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

maryoosh71

Najlepszy telefon na rynku. Budżet nieograniczony.

Rozwiązany

penguino   
Otrzymana reputacja: 637
penguino
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, qurier napisał:

Ja bym pomyślał jeszcze nah HTC U11 jeżeli chodzi o bebechy to to samo co S8 ale nie ma problemu z wyświetlaczami.

Ale ma gorszy aparat, uboższą i podstarzałą nakładkę oraz spore zużycie energii w stanie spoczynku. Nie ma bezprzewodowego ładowania, ani złącza słuchawkowego.

Edytowane przez penguino

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qurier   
Otrzymana reputacja: 35
qurier

Ma w zestawie bardzo dobre słuchawki oraz przejściówkę na zwykłe. Co do aparatu to wszystko wskazuje że gorszy nie jest.

Wysłane z Huawei Mate 9 pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
seb84   
Otrzymana reputacja: 20
seb84

HTC u11 ma gorszy aparat ? Gorsza nakładka systemowa? minusami tego telefonu będą: bateria i dla niektórych ramki i być może wyświetlacz bo jest ips. Dla niektórych te wady poza baterią będą zaletami. Poczekajmy do testów.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
penguino   
penguino

Ma gorszy aparat z tendencja do przepalania zdjęć w dobrych warunkach, szybciej pojawiają się szumy, w gorszych warunkach oświetleniowych na S8 nie ma mocnych. Nakładka jest gorsza - Sense ma już swoje lata, do tego pozbyli się własnych świetnych programów zastępując je Google'owskim badziewiem (muzyka, przeglądarka).

1 godzinę temu, qurier napisał:

Ma w zestawie bardzo dobre słuchawki oraz przejściówkę na zwykłe.

Przejściówka to niesłychanie upierdliwe rozwiązanie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qurier   
qurier

Telefon dopiero trafił do pierwszych użytkowników a już wiecie że aparat będzie gorszy,jeżeli to jest ten sam aparat co w HTC U Ultra to jest bardzo dobry aparat. A nagrywanie wideo z kierunkowym mikrofonem jest to coś o czym posiadacze Samsunga mogą pomarzyć.
Jeżeli chodzi o nakładkę systemową to gorszej od samsungowej nie ma.
Co do wyświetlacza to jego IPS jest bardzo dobry a kupując nie uczestniczymy w loterii kto będzie miał bardziej różowy wyświetlacz.
I radzę poczytać o przejściówce jaką HTC daje do tego modelu, nie jest to zwykła przejściówka.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
Otrzymana reputacja: 110
rybus85

Ale niestety sporo ludzi nadal zapatrzona w Samsunga... Marketing jest dobry :) Są to dobre telefony,wprowadzają mnóstwo innowacji,ale mamy mnóstwo alternatyw. Lepszych i czasem nawet tańszych. Touchwizz to niestety jedną z gorszych nakładek z jakimi miałem do czynienia. 

Ja tam wolę naturalne kolory w IPS niż Amoled. Jeden i drugi ma swoje plusy,każdy znajdzie coś dla siebie. Ale przyszłośc to OLED :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
penguino   
penguino
Godzinę temu, qurier napisał:

Telefon dopiero trafił do pierwszych użytkowników a już wiecie że aparat będzie gorszy,jeżeli to jest ten sam aparat co w HTC U Ultra to jest bardzo dobry aparat. A nagrywanie wideo z kierunkowym mikrofonem jest to coś o czym posiadacze Samsunga mogą pomarzyć.

Nie twierdzę że to zły aparat. Ale niestety gorszy niż w S8. Telefon jest od dobrego miesiąca maglowany przez recenzentów i często porównywany właśnie z S8. Nagrywanie kierunkowe i zbliżanie brzmi super, problem w tym, że jest to efekt całkowicie cyfrowy i słychać że dźwięk jest mocno przetworzony.

Jeżeli chodzi o nakładkę systemową to gorszej od samsungowej nie ma.

Samsungowa nakładka mocno dojrzała i jest chwalona nawet przez piewców czystego Androida.

I radzę poczytać o przejściówce jaką HTC daje do tego modelu, nie jest to zwykła przejściówka.

Tym gorzej - łatwo zgubić, drożej kupić.

41 minut temu, rybus85 napisał:

Ja tam wolę naturalne kolory w IPS niż Amoled.

Obecnie AMOLEDy wierniej oddają kolory.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qurier   
qurier

Nie do końca cyfrowy efekt nagrywania. W takim układzie wystarczyły by dwa mikrofony.
Co do recenzji to im nie wierzę. Recenzenci jak i sporo osób na forum pisze że nakładka Samsunga na flagowcach chodzi jak torpeda. Więc wziąłem S7 EDGE i po tygodniu się go pozbyłem tak może pisać ktoś kto nie miał doczynienia z nakładkami Huaweia, HTC a nawet LG lub ktoś komu za pisanie takich rzeczy płacą

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Repo   
Otrzymana reputacja: 0
Repo

Różowy ekran... Przebolałem żółty w OPO to przeboleje różowy w S8. Nie jestem fanboyem Samsunga, ale miałem w ręce S8, G6 i ajfona nowego, gdyby IP miał androida to bym brał jak głupi, G6 do mnie nie przemawia, S8 fajnie leży w dłoni i robi dobre fotki- mi wystarczy. Mam tak samo jak Ty, budżet nieograniczony, teraz siedzę na LeTV x600 z połową działającego dotyku więc czego bym nie wybrał to będzie lepsze, jednak wybór pada na S8 ze względu na fotki, amoled no i gear VR. Jednak poczekam na op5 i zobaczymy co OnePlus tym razem zaoferuje :)

Sent from my Letv X600 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
polsyn   
Otrzymana reputacja: 0
polsyn
Napisano (edytowane)

Ja wybrałem HTC, za kilka dni będzie u mnie, samsunga już nigdy więcej, marka ta zraziła mnie do siebie już dawno, wygląda na to, że absolutnie topowy aparat i dźwięk, śmieszy mnie ta pajacerka, że niby HTC ma przestarzały wygląd (dla mnie o niebo lepsza niż śmiesznie wyglądający s8, wolę klasycznie wyglądające telefony), nie ma minijacka (no i co z tego jak jest alternatywa w postaci genialnych słuchawek, lepszych niż sam bym używał), palcuje się (and?), brak bezprzewodowego ładowania (hehe). Jak dla mnie są to żadne argumenty pokazujące dokąd zmierza polityka tej firmy, niby dodają innowacje, ale nie są one w żaden sposób funkcjonalne i przełomowe, zwykłe mydlenie oczu ludziom i zagrania marketingowe  

Edytowane przez polsyn

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.