Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Jordi

Czy byś kupił LG G6 jeszcze raz?

Czy byś kupił jeszcze raz LG G6  

53 głosów

1. 1. Czy byś kupił jeszcze raz LG G6

• Tak!
    • Zastanowił bym się jeszcze raz.
    • Nie!

Rozwiązany

Jordi   
Otrzymana reputacja: 13
Jordi
Napisano (edytowane)

No panowie minęło już kilka tygodni od Premiery oraz wysyłek telefonu do klientów więc warto zadać sobie takie pytanie.

Ja za zaczynałem odp. Nie! a dlaczego? Może dlatego że przez te kilka tygodni (kupiłem w przedsprzedaży):

* Przestało działać szybkie ładowanie. Na normalnej ładowarce ładuje się ok. 5-6h.

* Samo rysujące się szkiełko aparatu. Już mam tyle rysek że mi prześwietla fotki...

* Aparat. No musze powiedzieć że zdjęcia po zmroku lub wieczorne nie nadają się do niczego... Duża ilość Szumów. Ogólnie na powiększeniu wszystko jest rozmyte...

Edytowane przez Jordi

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zuli007   
Otrzymana reputacja: 31
zuli007

Ja póki co nie widzę alternatywy dla G6 więc tak - kupiłbym ponownie. W zasadzie z ostatnich urządzeń tylko z S7E byłem tak zadowolony do czasu wypalenia  wyświetlacza.

U mnie wszystko działa jak powinno. Szkiełko w stanie idealnym (mam pokrowiec+podkładki dystansowe, obecnie czekam na zamówione na ALI szkiełko ochronne).

Aparat może i nie jest najlepszy ale szeroki kąt wynagradza to z nawiązką.

Szybkiego ładowania użyłem z dwa razy (normalnie ładuje ładowarka 5V, 850 mA).

@Jordi

Spróbuj użyć innego kabla - wygląda to na typowe uszkodzenie przewodu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
radekj   
Otrzymana reputacja: 2
radekj

Byłem bardzo zadowolony z telefonu. Zdjęcia super, szeroki kąt super, wszystko płynnie działa. Mimo większego ekranu mniejszy telefon on starej G4ki. Aż do przedwczoraj jak się wyłączył i zdechł. Więc nie, nie kupiłbym jeszcze raz...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xarthias   
Otrzymana reputacja: 10
xarthias

W porównaniu do tego ile bugów miał G4 na początku (padające płyty główne any1?) i ile potem jeszcze wylazło (np. powidoki na ekranie), to G6 jest prawie idealny. Lepsza bateria, lepszy i większy ekran, lepsza wydajność... Fakt, aparat mógłby być na poziomie tego z G4 (którym robiłem sesje zdjęciowe w studiu), ale szeroki kąt jest mniamuśny. A jak ktoś potrzebuje dobrego aparatu, to niech kupi aparat, a nie telefon :P

Więc tak, kupiłbym ponownie. W zasadzie to już to zrobiłem, bo wczoraj kupiłem drugi egzemplarz dla żony :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
H870   
Otrzymana reputacja: 0
H870

Niestety NIE!!! Kupiłem 2 sztuki i w obydwu w odstępie 2 tygodni samoistnie popękały szkła osłaniające tylne aparaty.

Serwis robi ze mnie ......  tłumacząc, że to uszkodzenia mechaniczne. Masakra

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
matrix567   
Otrzymana reputacja: 5
matrix567

Oczywiście że nie tego telefonu nie nazwał bym żadnym flagowcem mam S7 EDGE i to jest były flagowiec ( oczywiście nie chce urazić ludzi którzy są z G6 zadowoleni nie jestem żadnym naciskiem Samsunga) G6 boję się wziąść do ręki bo się boję że ekran pęknie plecy tego telefonu rysują się od patrzenia totalna porażka odradzam zakup tego telefonu ...

Wysłane z Samsunga Galaxy S7 EDGE

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BananowyPotwor   
Otrzymana reputacja: 69
BananowyPotwor

A głupoty piszecie, ja mam swoją G6 od 3 miesięcy i nic mi się nie rysuje ani nie pęka, telefon wygląda genialnie, chodzi bardzo płynnie, bateria petarda mam SoT na poziomie 5 godzin przy cały czas włączonym BT (smartwatch), synchronizacji, NFC i LTE, na 100% kupiłbym jeszcze raz :)

• Lubię to! 3

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
xarthias   
Otrzymana reputacja: 10
xarthias
Napisano (edytowane)
Dnia 27.07.2017 o 11:23, matrix567 napisał:

G6 boję się wziąść do ręki

Możesz braść bezpiecznie. Telefon jest wytrzymalszy (także w odczuciu) od szajsunga s8. Wczoraj spadł mi z pierwszego piętra na chodnik i nie mam nawet ryski (tel był w tanim silikonowym etui i z fabryczną folią na ekranie). Po 3 miesiącach używania nie ma na nim żadnych śladów, (a ja nie jestem jakimś przesadnie dbającym o telefon maniakiem), w przeciwieństwie do służbowej es siódemki, która wygląda jakby po niej czołg przejechał :P (i nie, S7 mi nie upadł z pierwszego piętra, bo pewnie nie byłoby czego zbierać).

Nie wierz marketoidom, że szajsungi są takie świetne, bo nie są. LG też ma wady, całkiem spore czasami, ale w kwestii wytrzymałości to szajsung się może uczyć :)

@BananowyPotwor +1

Edytowane przez xarthias
  • Lubię to! 4

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DeXterous   
Otrzymana reputacja: 5
DeXterous

śmiać mi się chce z takich opini, wyłączył mi się i nigdy nie kupie, w każdej innej marce może ci się to zdarzyć, zanosisz na gwarancję i naprawiaja. ja bym kupil raz jeszcze jestem bardzo zadowolony

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zuli007   
Otrzymana reputacja: 31
zuli007
Napisano (edytowane)

LG G6 jest dla mnie po prostu lepszy. Nie zmieniłbym na S7E.

Edytowane przez Daniel.
Korekta tekstu mogąca wpływać na offtop tematu.
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.