Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Jak zainstalowac tekken na se play

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Packa

• 13 postów
  • Telefon:Xperia Play

Napisano 08.11.2011 - 00:27

Mam nadzieje że do tego tematu oraz treści nikt się nie przyp..... zwłaszcza że nie wiem dlaczego tamten został usunięty wytłumaczenia nie zrozumiałem. Ale do rzeczy. Mam plik rar w którym mam pliki Tekken 3.iso oraz plik który nazywa się Epsxe 152 w którym są różne pliki. Nie wiem co dalej mam z tym zrobić. Błagam o odpisywanie po chrześcijańsku a nie po komputerowemu ponieważ ni w ząb nie znam tego języka i nazwy typu emulatory fpsy itp kompletnie do mnie nie trafiają. Trzeba pisać np. tak plik o nazwie ....... instalujesz tu i tu potem musisz wejść w ten program i otworzyć nim plik o nazwie ....... itp. itd. Dzięki za pomoc dla przypomnienia mam SE Play

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Ponior

• 43 postów
  • Telefon:Xperia Play,N-95, Z3C

• Firmware:XP-Aurora Play LE 2.3.7, N95-V35.0.001

• Kernel:2.6.32.9 Lupus GB

Napisano 08.11.2011 - 09:31

Zainstaluj sobie emulator "fpse" <ciach> i na nim odpalisz plik iso z "tekenem" bez problemów.

Użytkownik djtimon89 edytował ten post 08.11.2011 - 15:04

#3 OFFLINE   Packa

Autor tematu
  • 13 postów

Napisano 08.11.2011 - 13:18

No i się udało długo trwało zanim się zorientowałem co zrobić ale odpaliłem. Zrobiłem zgodnie z tą instrukcją " Po uruchomieniu klikamy klawisz MENU > Settings > System i w Bios Loading wgrywamy SCPH1001.BIN.

Potem możemy już załadować obraz gry z folderu Romy PSX dzialajace na FPSE " Ale teraz muszę grę odpalać za pomocą tego programu od fpse "cokolwiek to jest" a chciałbym mieć ikonę na pulpicie jest to do zrobienia czy nie? Ponior wielkie dzięki za pomoc

#4 OFFLINE   uriuri

• 421 postów
  • Telefon:Samsung S4 ZOOM

Napisano 08.11.2011 - 14:06

To trochę wyższa szkoła jazdy , tu masz opis ( dzięki uprzejmości kolegi Vicious ) jak konwertować gry pod systemowy PSXemulator :

http://forum.android...050/index2.html

#5 OFFLINE   Packa

Autor tematu
  • 13 postów

Napisano 08.11.2011 - 14:20

Faktycznie przewyższa to moje możliwości jestem zwykłym zjadaczem chleba i ten post to dla mnie czarna magia. Zostanę przy tym co mam w sumie to aż taki problem nie jest. Dziękuję za pomoc wszystkim.

#6 OFFLINE   uriuri

• 421 postów

Napisano 08.11.2011 - 15:03

Przy używaniu FPSE możesz napotkać na problem konfiguracji przycisków sprzętowych ,a dokładniej konfiguracji przycisku "kółko" .
Rozwiązaniem tego problemu jest pobranie z Marketu najnowszej wersji emulatora.
Warto kupić Fpse ( kosztuje chyba 14zł) , bo to praktycznie numer jeden w Xperia Play :E

#7 OFFLINE   Packa

Autor tematu
  • 13 postów

Napisano 08.11.2011 - 15:32

Nie mam jak kupić ponieważ nie mam karty kredytowej z wypukłymi cyframi a chyba tylko taka można płacić. Gdyby była inna forma płatności to tak. Dzięki

#8 OFFLINE   uriuri

• 421 postów

Napisano 08.11.2011 - 16:01

Ja mam zwykłą kartę z Inteligo ( nie kredytową ) i bezproblemowo płace nią w Android Market . Przy zakupie trzeba podać jakieś 3 cyfry ,które są na mojej karcie .
Podoba mi się w Markecie to ,ze dane mojej karty są zapamiętane ,nie muszę tego wszystkiego podawać przy każdej transakcji.
Gdy odinstaluje się w ciągu kilku godzin pobrany program , pieniądze są automatycznie zwracane .
Istnieją jeszcze wirtualne karty ,różne banki mają je w swojej ofercie ,ale nie wiem jak to działa .

#9 OFFLINE   Packa

Autor tematu
  • 13 postów

Napisano 08.11.2011 - 16:14

A to nawet nie wiedziałem myślałem że trzeba mieć tą "lepszą" kredytową. Do bankomatu to ja mam karty może spróbuję. Ale z grą problemów nie mam wszystkie klawisze chodzą prawidłowo nawet to "kółko"

#10 OFFLINE   meegi

• 1829 postów
  • Telefon:IPHONE 5S | LG G2

Napisano 19.11.2011 - 18:42

[WARNZ]aaaaaaaaaaaaaaaaaa[/WARNZ]

Dołączona grafika