• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
konstantyno110

Z usług jakiego operatora i oferty korzystacie na S7E

11 postów w tym temacie

Witam wiem że temat może jest gdzieś ogólnie na forum ale chciałbym poznać opinie posiadaczy S7E. Z usług jakiego operatora korzystacie i z jakiej oferty abonament prepaid mix? Ja jestem do następnej niedzieli w Play oferta za 25 zł nielimitowane połączenia sms i 6 GB co miesiąc. Numer już jest przeniesiony do T-Mobile aktywacja w niedzielę 25 czerwca. Oferta również za 25 zł też nielimitowane smsy połączenia i 10 GB internetu. Co skłoniło mnie do przejścia? Ograniczenie prędkości w roamingu krajowym do 1.5 Mb/s oraz w moim przypadku zrywanie połączenia po przejsciu z zasięgu LTE Play na 3G T-Mobile bo przeważnie z tej sieci łapie roaming. I jeżeli większość czasu mam zasięg Play ( T-Mobile ) to niech już lepiej jest macierzysty T-Mobile. Kupiłem starter sprawdziłem w domu łapie mi LTE co prawda 1 kreska ale zawsze. Tyle mojej historii czekam na Waszą pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam abonament na firmę w Plusie za 134.98 zł. Mój numer główny i 2 dodatkowe. Wszystko no limit i 30GB LTE.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja korzystam z abonamentu w Orange.
Posiadam dwa numery, jeden główny no limit i 20gb, drugi sam net 20gb, wszystko za 29.90

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę na razie wszyscy jadą w abonamencie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@konstantyno110 ja abonament wziąłem zakładając firmę. Wcześniej miałem telefon na kartę przez wiele lat..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abo w TM (prywatny) - no limit i 10GB. Abo w Plusie (firmowy) - no limit i 3GB. Abo w Orange (firmowy) - no limit.

Tapnięte z S7E.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Abonament w plusie, 3GB LTE reszta nieznana - telefon firmowy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten sam numer od 2004 Idea potem Orange . Od tego miesiaca numer przeniesiony do Play . Abonament firmowy 3 numery no limit każdy wychodzi po 32 zł. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mix klasyczny 30zl Play, za 4msc uciekam do T-Mobile z tego samego powodu co autor tematu ;)
Ktoś się orientuje czy w Superduet TM są ograniczenia prędkości internetu i czy działa vowifi?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tej ofercie T-Mobile za 25 zł prędkość pobierania i wysyłania ograniczona jest do 15 Mb/s. W taryfach na kartę w T-Mobile niestrty nie dzialaja usługi VoLTE i VoWiFi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.