Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Xenonex

Gry samoczynnie się wyłączają (Win7)

Polecane posty

Xenonex   
Otrzymana reputacja: 29
Xenonex

Witam! Mój problem polega na tym, że wszystkie gry, które włączę, po kilku-kilkunastu minutach same się wyłączają, a właściwie minimalizują i przestają odpowiadać, nie da się ich z powrotem wrzucić na cały ekran, mozna tylko wymusić zamknięcie przez menadżer zadań. Mój PC: 

Windows 7 Ultimate x64, AMD A8 5500 ze zintegrowaną grafiką HD7560D, 4GB RAM DDR3 z czego 0,5GB dla grafiki, płyta ASRock FM2A55M-VG3+ i zasilacz 350W Fortron. Nic nie podkręcane, komputer mam od niecałych 2 tygodni, składany od zera. Podczas grania temperatury, obciążenie i wykorzystanie RAMu w porządku, a wyłączają sie nawet tak stare produkcje jak NFS Underground 2. Sterowniki karty najnowsze ze strony AMD, dokładniej Crimson 16.2.1, poaktualizowałem wszystko co sie dało w Windows Update, wydłużyłem czas przetwarzania procesora graficznego w regedit według poradnika na stronie Microsoft, ale nadal nic nie pomogło. Testowane gry: NFS Underground 2, Counter Strike 1.6, Paint The Town Red, High Octane Drift, Minecraft, Terraria, NFS World. Zauważyłem, że im bardziej wymagająca gra, tym częściej się wyłącza. Dodam jeszcze, że w programie "ustawienia karty graficznej AMD" czy jakoś tak wykrywa aktualizację sterownika i gdy klikam "aktualizuj" przekierowuje mnie do instalatora sterowników AMD, ale gdy w instalatorze klikam "uaktualnij" to po prostu się zamyka i koniec. Czekałem 10 minut ale żadne sterowniki nie zaczęły się pobierać. Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze da się zrobić? Pozdrawiam

Tapped & Talked from HONOR 4C

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KrzysztofNowak   
Otrzymana reputacja: 44
KrzysztofNowak

Zaktualizuj BIOS 

Zrób Windows UPDATE

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 1846
dzidexx

Mało ram, słaba grafika, nie pograsz. Dołóż jakiś radeon 250+.

Win ultimate nie jest najlepsze do gier - home lub pro lepiej.

Nowe sterowniki gpu(użyj z 2016 max)  też mogą powodować kolizję.

@Xenonex

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xenonex   
Xenonex

BIOS najnowszy, nie sądzę że to wina podzespołów skoro nawet gra z 2000 roku wywala. Stery grafiki i Windows Update próbowałem, tak jak napisane w temacie

Tapped & Talked from HONOR 4C

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 1846
dzidexx

Tu zapytaj na forum:

Fixitpc pl

@Xenonex

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xenonex   
Xenonex

Okazało się, że grafika uszkodzona. Wyłączyłem ją, procesor teraz działa sam, a dołożyłem GTX 750. To tak, jakby ktoś miał podobny problem :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.