Skocz do zawartości
Łukasz Gajewski

Last Day on Earth: Survival

Polecane posty

Sandro de Vega   
Otrzymana reputacja: 1
Sandro de Vega

Czy puszki z farbą i kłódka z kluczem do czegoś służą?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Łukasz Gajewski   
Otrzymana reputacja: 7
Łukasz Gajewski

Też juz jestem po czyszczeniu drugiego poziomu :) nic nadzwyczajnego tam nie znalazłem :( nawet kierownicy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jemi5001   
Otrzymana reputacja: 0
jemi5001

Czyli wychodzi na to ze że właściwie oprócz dodania 2 poziomu w bunkrze w którym nie mo zna znaleźć nic ciekawego i dodaniu metalu którego nigdzie nie mozna zdobyć :/ to nic sie nie zmieniło tak ? Nadal nici z choppera czy atv

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Botanick   
Otrzymana reputacja: 3
Botanick

co do farb to craftuje się z nich zestaw do malowania choppera z tego co widziałem na YT

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Łukasz Gajewski   
Otrzymana reputacja: 7
Łukasz Gajewski

Tego aluminium w bunkrze zebralem 10 szpulek, jakis magazynek, 2x ak47, caly ten zielony set, jakiś filtr powietrza i płytkę elektroniczna... No troche tego bylo, ale nic wow

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sandro de Vega   
Sandro de Vega
16 minut temu, jemi5001 napisał:

Czyli wychodzi na to ze że właściwie oprócz dodania 2 poziomu w bunkrze w którym nie mo zna znaleźć nic ciekawego i dodaniu metalu którego nigdzie nie mozna zdobyć :/ to nic sie nie zmieniło tak ? Nadal nici z choppera czy atv

Nie jestem pewien czy dobrze pamiętam, ale chyba zmieniono też crafiting skrzynek bo np, żeby zrobić skrzynkę drugiego poziomu potrzeba mieć skrzynkę 1 poziomu. No i zamieniono plandekę do ATV na jakieś szmaty.

Edytowane przez Sandro de Vega

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elessar   
Otrzymana reputacja: 2
elessar
Choppera jak najbardziej można już złożyć, sami twórcy potwierdzili że i bak i kierownica są do zdobycia w bunkrze. Na dniach pewnie ktoś go złoży i wstawi film na YT jak wygląda używanie go.

dodana zawartość

Ja niestety zanim nazbieram arsenał na drugie wejście to trochę minie, tym bardziej że robię jeden wypad dziennie. Za szybko nie pojeżdżę

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sandro de Vega   
Sandro de Vega
24 minuty temu, elessar napisał:

Ja niestety zanim nazbieram arsenał na drugie wejście to trochę minie, tym bardziej że robię jeden wypad dziennie. Za szybko nie pojeżdżę emoji14.png

Apropo wypadu do bunkra. Jaki ekwipunek ze sobą brać(mówię o pierwszy wypadzie więc odpada craftowanie bóg wie jakich broni i pancerzy) i jak ewentualnie go efektywnie zdobywać?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elessar   
Otrzymana reputacja: 2
elessar

Mi na oba piętra poszło mniej więcej:
-2 sety pancerza
-35 apteczek
- 3 ak/m16
- shotgun czy dwa
- chyba 3 glocki
-części do windy i terminala

To chyba byłoby na tyle, szedłem na 2-3 razy.

dodana zawartość

Jeśli chodzi o zdobycie go, to ja zbieram tylko z czerwonych stref i zrzutów. W samym bunkrze lvl 1 byłem tylko 2 razy bo już on był dla mnie nieopłacalny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sandro de Vega   
Sandro de Vega

Nie brzmi to optymistycznie dla levela 42, który ledwo co wyczyścił wejście do bunkra beta.

dodana zawartość

Czy wycieraczka ma jakieś zastosowanie czy to tylko dekoracja?(przy tym pytaniu sugeruję się trochę falloutem 4) I czy łóżko do czegoś służy?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   1 użytkownik