• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
samson4x

Kontakty z SIM

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Czy Nougat widzi/czyta/zapisuje/obsługuje kontakty z karty SIM ??

Testuję Resurrection Remix na Galaxy S5 (mod 7 Nougat) ale za Chiny Ludowe nie widzi kontaktów na karcie SIM. Jak przełożę kartę do starego telefonu (Nokia N8) to widzi od razu kontakty a wszystkie mam zapisane właśnie na SIM.

Wolałbym właśnie mieć kontakty na SIM bo czasem przekładam ją do innego telefonu (gdzie NIE MA Androida) ani neta i potrzebuję tam kontakty też.

Co z tym zrobić? Czy Nougat w ogóle widzi i obsługuje kontakty SIM? Jak to zrobić?

Edytowane przez samson4x

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

W wersji 7.1.1 nie widzi a w wersji 7.1.2 już widzi (trochę poczekaj parę sekund przy imporcie) Pozdro

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@samson4x

Zadaj pytanie deweloperowi który tworzy wersję pod twój model telefonu. Ponieważ jest to częsty błąd Custom ROMów.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zainstalowałem najnowszą dostępną wersję RR-N-v5.8.3-20170618-klte-Official.zip, restartowałem fona kilka razy ale i tak nie widzi kontaktów z SIM.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@samson4x

Nikt już nie trzyma kontaktów na karcie SIM. Zapytaj opiekuna swojego telefonu czy wie o tym błędzie bo możliwe że nikt mu o tym nie zameldował. 

Trzymanie kontaktów na karcie SIM to relikt przeszłości i każdy kto chce mieć te kontakty bezpieczne nie będzie ich trzymał w pamięci karty SIM czy nawet w pamięci telefonu. 

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możliwe że to trochę "nienowoczesne", ale co jeśli czasem potrzeba skorzystać z fona który nie ma neta ani androida? Zobaczymy jak to będzie działać, może przy którejś aktualizacji poprawią to. W każdym razie potestuję RR i w razie czego dam znać co i jak.

Edytowane przez adagio
Nie cytuje się poprzedzonego postu wystarczy @up lub @wspomnij.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.