Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

AndekUser

Suszenie prania (wilgoć) a smartfon

Rozwiązany

AndekUser   
Otrzymana reputacja: 0
AndekUser

Witam, pytanie może z pozoru wydawać się głupie, ale jednak wydając więcej niż pareset złotych na telefon (podkreślam, bez normy IPxx), nie chcę być niemile zaskoczony.

Czy susząc pranie w nie tak dużym pokoju, gdzie znajduje się i mój smartfon z głośnikami (chodzi mi o speaker grills, czyli te otwory na głośniki stereo na przodzie obudowy), wilgoć unosząca się znad odzieży może w jakiś sposób zaszkodzić urządzeniu? Oczywiście telefon nie znajduje się bezpośrednio nad ubraniami, aczkolwiek wigloć czuć w powietrzu, w każdym razie tak jak to ma miejsce w Waszym przypadku zapewne (w końcu kto tego nie robi). No więc jest się czego obawiać, czy zamiast tego starać się nie popadać w paranoję? :P Takie luźne pytanie, ale oczekuję poważnych odpowiedzi,

pozdrawiam.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
stark2991   
Otrzymana reputacja: 319
stark2991

Przy długotrwałym i bezpośrednim wpływie tej wilgoci, jest niewielka szansa że coś padnie, ale raczej będzie to port USB niż płyta główna. Głośniki też raczej nie są zagrożone. Zdarza mi się zabierać telefon do łazienki i nic mu się nie stało do tej pory ;)

Nie panikuj :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.