• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
kacperq

S8 z Plus, możliwe usunięcie brandingu z S8+ bez utraty gwarancji?

28 postów w tym temacie

Witam. Mam okazyjną ofertę na S8+ ale z brandem plusa. Moje pytanie brzmi, czy można go bez problemu usunąć nie tracąc gwarancji? Chciałbym się pozbyć logo plusa przy uruchamianiu i jego aplikacji oraz otrzymywać aktualizacje prosto od Samsunga. Pozdrawiam! ;-)

Edytowane przez Camulos
korekta wątku

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@kacperq

Okazja z Plusa? Czy telefon z Plusa z drugiej ręki? Bo jak telefon to uciekaj póki możesz. Chyba że za kogoś raty chcesz płacić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Telefon kupiony w Plusie (nówka). Ma fakturę. Czyli nie brać? 2500zł za nówkę ehh :(

Jak to możliwe bym musiał płacić za kogoś raty?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@kacperq jeśli Twój sprzedający zacznie zalegać z ratami za S8, to Plus zablokuje zdalnie telefon. Będziesz miał piękna, smukłą cegłę za 2500. A do płacenia rat nikogo nie zmusisz, zwłaszcza gdy pozbędzie się telefonu..

Tak wyglądają okazje z internetu, jedna z wielu 😀

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za pomoc panowie ;-) w takim razie kupię zwykła S8 w sklepie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rezygnuj z plusa bo będziesz żałował. Poszukaj i kup z PLay'a lub T-Mobile chyba tez nie blokuje za nie płacenie. Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozna

Wystarczy oddać do samsung brand store

fakt zablokowałem telefon kontem google,  za free usunęli blokadę i najnowszy czysty soft

a dzień prędzej brałem tel z Play

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

T-Mobile także blokuje

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co takiego jest lepszego w plusie? :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz s7 edge z tego co widzę po profilu. S8 jest od niego dużo mniejszy mimo większego ekranu. Jeżeli przyzwyczaiłeś się do wielkości S7 Edge to wielkość s8 plus nie sprawi żadnego problemu. 
Sam przesiadłem się z OnePlus 3T który wielkością jest bardzo podobny do S7 Edge i S8 Plus i jak wziąłem kolego S8 to się ucieszyłem że się na niego nie zdecydowałem a kolega przesiadł się z iPhone 6 Plus na S8 i żałuje. 
W S8 plus masz większy ekran i baterię która daje radę tak jak ta w S7 Edge. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.