Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Sziqu

Nie pasujące szkła ochronne.

Polecane posty

Sziqu   
Otrzymana reputacja: 0
Sziqu

Cześć. Mam problem z kupnem odpowiedniego szkła ochronnego do telefonu. Najpierw kupiłem szkło opisane jako: Xiaomi Redmi Note 4 (Global) 3mk FlexibleGlass. Na stronie producenta jest zaznaczone, że szkło nie chroni całej powierzchni ekranu ze względu na jego zaokrąglone powierzchnie, niestety na stronie sprzedawcy takiej informacji już nie było. Już po pierwszym upadku telefon zarysował się akurat w tych niechronionych obszarach frontu i postanowiłem kupić wtedy inne szkło. Wybrałem model od tego samego producenta, tyle tylko, że w wersji "ARC curved protector", która rzeczywiście pokrywa zaokrąglone krawędzie, jednak otwory na głośnik, aparat i czujnik nie pasują do mojego telefonu (są przesunięte o kilka mm w bok). Przed zakupem trzeciego szkła, poproszę was o pomoc. Na co powinienem zwrócić uwagę by kupić zakrywające cały ekran i pasujące szkło? Domyślam się, że telefon mógł wyjść w kilku wersjach, różniących się od siebie korpsusem, jednak ja nie wiem jak je odróżnić, a nawet jakbym wiedział, to sprzedawcy akcesoriów nie zwykli raczej tego podawać. Mój telefon ma procesor snapdragona 625 i jest w wersji global, przynajmniej taki być powinien. Jeszcze raz poproszę o pomoc.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bergmen   
Otrzymana reputacja: 818
bergmen

Szukaj szkła do redmi note 4x

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ShoRtie   
Otrzymana reputacja: 9
ShoRtie

A ja mam problem ze szkłem na samą płaska czesc. Miałem juz 2 rozne szkła i wszystkie odchodza z kazdej strony jak by były za duze i minimalnie nachodzily na zaokraglenie przez co sie odklejaja. Szkło moze byc najtansze ale byle dobrze przylegalo.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kristyan   
Otrzymana reputacja: 550
Kristyan

Mam ten sam problem, dzisiaj przyszedł do mnie RN4X i szkło Asling z GearBest, niestety mimo dedykowanego szkła do mojego modelu (Note 4X) nie przylega na krawędziach przez wygląda okropnie... 

dodana zawartość

Rozważam kupno folii 3mk ARC

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.