Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

raphalski

Kiano Intelect X3 HD+ - sterownik audio

Polecane posty

raphalski   
Otrzymana reputacja: 2
raphalski

Witajcie.

Kupiłem tego cudaka, i tegoż samego dnia wysypał mi się sterownik audio. Niestety nie mogę go przywrócić do życia. Próbowałem różnych wersji i maks co udało się zrobić, to brak błędu w menedżerze urządzeń, ale mimo to windows pokazuje brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio... Czy ktoś może poratować sterownikami? Kiano mi odpowiedziało, że dopiero przygotowują sterowniki pod to urządzenie, ale przecież wypakowany z pudełka działał ok, czyli jakiś sterownik istnieje ;)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pixi7   
Otrzymana reputacja: 71
Pixi7

Sterownik istnieje, ale po aktualizacji Windowsa 10 do nowszych wydań sterowniki się wysypują. Miałem podobnie na X2.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
raphalski   
raphalski
Napisano (edytowane)

Ok. A może z tym ktoś pomoże? Dostałem sterownik dedykowany pod urządzenie od kiano i ok, zainstalował się. W menedżerze urządzeń nie ma błędu, ale Windows dalej twierdzi, że brak urządzenia wyjściowego audio.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez raphalski

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artok   
Otrzymana reputacja: 390
Artok

@raphalski

Obrazki nie działają (przynajmniej u mnie). Daj je jeszcze raz i pamiętaj o spojlerze. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pixi7   
Pixi7

Też nie mam obrazków.

Spróbuj może jakimś programem do aktualizacji sterowników sprawdzić czy czegoś nowszego Ci nie znajduje. Może to nie o sterownik karty dźwiękowej chodzi, a problem z czymś innym.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
raphalski   
raphalski

Nie wiem czemu obrazki nie działały. Problem z dźwiękiem rozwiązałem. Dla przyszłych poszukiwaczy rozwiązania zapodaję sterowniki od Chuwi Hi10. Są to starsze wersje i działają bez problemu.

Kiano X3 HD+ audio.zip

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tomasz Grodzki   
Otrzymana reputacja: 0
Tomasz Grodzki

Ostatnio zainstalowałem na Kiano X3 HD+ 4/32GB najnowszą kompilację Windows 10 64bit aby nie tracić cennego miejsca na dysku podczas aktualizacji starej kompilacji. No i oczywiście większość urządzeń przestała działać. Wysłałem więc sprzęcik do Serwisu gwarancyjnego i po otrzymaniu zainstalowałem programik wyciągający wszystkie sterowniki z Systemu. Nie wiem co z tego wyjdzie ale ciągnie już przeszło godzinę i wyciągnął już ponad 30. Myślę, że gdy wyłoży się któryś ze sterowników będę potem mógł uruchomić ten programik i wybrać w nim "Restore" pewnie pokazując lokalizację ich backupu w celu ich przywrócenia. Jeszcze nie wiem czy będzie wybór wskazania sterownika do przywrócenia czy też będę musiał przywrócić od razu wszystkie. Jutro się o tym przekonam. Na razie zapowiada się dobrze.

Gdy ktoś chce taką paczkę Sterowników z tym programikiem do ich przywracania to niech napisze na : goombay@poczta.onet.pl a ja mu wyślę np. na płytce cd.59dfd3a6b06c1_Wtrakciewyciganiasterownikw.thumb.jpg.d5c73261f4f254b4bd699dcf8e8693b6.jpg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pixi7   
Pixi7

A ile zajmuje cała paczka?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
remmyhi   
Otrzymana reputacja: 9
remmyhi
Ostatnio zainstalowałem na Kiano X3 HD+ 4/32GB najnowszą kompilację Windows 10 64bit aby nie tracić cennego miejsca na dysku podczas aktualizacji starej kompilacji. No i oczywiście większość urządzeń przestała działać. Wysłałem więc sprzęcik do Serwisu gwarancyjnego i po otrzymaniu zainstalowałem programik wyciągający wszystkie sterowniki z Systemu. Nie wiem co z tego wyjdzie ale ciągnie już przeszło godzinę i wyciągnął już ponad 30. Myślę, że gdy wyłoży się któryś ze sterowników będę potem mógł uruchomić ten programik i wybrać w nim "Restore" pewnie pokazując lokalizację ich backupu w celu ich przywrócenia. Jeszcze nie wiem czy będzie wybór wskazania sterownika do przywrócenia czy też będę musiał przywrócić od razu wszystkie. Jutro się o tym przekonam. Na razie zapowiada się dobrze.
Gdy ktoś chce taką paczkę Sterowników z tym programikiem do ich przywracania to niech napisze na : goombay@poczta.onet.pl a ja mu wyślę np. na płytce cd.59dfd3a6b06c1_Wtrakciewyciganiasterownikw.thumb.jpg.d5c73261f4f254b4bd699dcf8e8693b6.jpg
Wrzuć na megaupload, chomik, czy coś innego. W dobie chmur wszędzie nawet czytnika cd nie mam... A ten sterownik audio (i inne) przy tym sprzęcie to porażka.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tomasz Grodzki   
Otrzymana reputacja: 0
Tomasz Grodzki

Całość zajmuje ok 640MB. Nie chce mi się wrzucać na chomika. Mogę wysłać na cd a odczytać i skopiować możesz u znajomego, który posiada sprzęt z napędem optycznym. Dołączam tutaj w zał. sterownik Audio64bit oraz potrzebnego do audio kodeka spakowane WinRAR

goombay

Paczka DRV Kiano X3 HD+.jpg

X3hd+ KIANO Audio DRV.rar

Edytowane przez Tomasz Grodzki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.