Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

fefito

Program do monitorowania wykonywanych rozmow/ wysyłanych sms-ów

Polecane posty

fefito   
Otrzymana reputacja: 0
fefito

Witam,

Na początku powiem, że nie do końca wiem czy dobrze napisałem temat, ponieważ sytuacja wygląda tak. Mam 2 telefony służbowe dla pracowników w sieci play. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że moi pracownicy wykonują połączenia i wysyłają sms-y do różnych osób( swoich znajomych), a nie do pracowników.

Gdy zwróciłem im na to uwagę, "wycwanili się" i kasują historię połączeń (oczywiście tylko do tych znajomych oraz wysłane sms-y). Na stronie operatora mogę sprawdzić historię połączeń do 35 dni, za dłuższy okres muszę składać zapytania i wysyłają pocztą tradycyjną, jest to strasznie uciążliwe.

Dlatego poszukuję aplikacji, która rejestrowałaby osobno, co się dzieje na telefonie, gdzie się dzwoni i wysyła sms-y / mms-y.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Krystian

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mmac   
Otrzymana reputacja: 0
mmac

http://forum.android.com.pl/f40/ukryty-rejstr-poa-ae-czea-104836/

A zamiast się bawić w kotka i myszkę z pracownikami, stwórz regulamin użytkowania służbowych telefonów - jest to właściwie pośrednio wymagane przez prawo podatkowe, bo wliczanie prywatnych połączeń w koszt prowadzenia działalności gosp. jest nieteges. Tam zamieść kwotę, do której wolno im dzwonić na koszt firmy a za resztę zapłacą oni. I wtedy regulaminowo będziesz odliczał im od pensji, co 30 dni, więc spokojnie zmieścisz się w okresie dostępnym w Play24 :)

Edytowane przez mmac

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.