Skocz do zawartości
leserti

Opłacalny zegarek w 2017 do 500zl

Polecane posty

Kr!stov   
Otrzymana reputacja: 82
Kr!stov

Może Moto 360 sport? Nie wiem jak obecna jej cena ale pamiętam, że oscylowała w granicach 500-700. Sam jej używam i spełnia moje oczekiwania.

Tapnięte Sósemką

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
leserti   
Otrzymana reputacja: 1
leserti

@Kr!stov też ciekawa opcja, widzę, że używki z allegro nie mają przesadzonej ceny. Jedyne co mnie przekonuje bardziej na tego zeblaze thor, którego dostałem propozycję kupna, to to, że za ponad 100zł mam 512mb więcej RAM'u.
Jak w tej motoroli wygląda komunikacja? Tzn. da się odpisywać na sms'y bezpośrednio z zegarka, albo odbierać telefon na zasadzie "słuchawki bluetooth"? Bardzo zależy mi na tych dwóch funkcjach, a z tego co mi wiadomo, thor tego niestety nie oferuje :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kr!stov   
Otrzymana reputacja: 82
Kr!stov

Idzie odpisywać na smsa jeśli używasz aplikacji SMS od Google. Klikasz na zegarku i mówisz do kogo i co chcesz wysłać. Przydatne podczas prowadzenia auta. Co do odbierania myślę, że też odbierze ale tak jak pisałeś tylko przy urządzeniu Bluetooth bo on sam głośnika nie ma. Gdy ktoś dzwoni są opcje odbierz, odrzuć oraz jeśli dobrze pamiętam szybka odpowiedź np." Oddzwonię później". Ja go nie oszczędzam bieganie, rower i codzienne życie a zegarek wiele nie ucierpiał jeśli chodzić pod kątem fizycznym. Do póki mi nie padnie to nie myślę o zmianie

Ps. Nie wiem ile da Tobie ten ram bo nie mam porównania ale mój nie przycina więc nie martwię się tą pamięcią. Zakładam i używam to wszystko.

Tapnięte Sósemką

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.