Skocz do zawartości
heheszki91

LG G6, Note 5, LG V10 a może jeszcze coś innego? [2200zł]

Polecane posty

heheszki91   
Otrzymana reputacja: 0
heheszki91

Hej,

Szukałem podobnego tematu przez opcje w prawym górnym rogu ale nie znalazłem nic podobnego także założyłem nowy temat.

Więc po rocznym użytkowaniu Huawei P9 lite jestem tak bardzo zirytowany beznadziejnością tego telefonu i w ogóle telefonów na tym poziomie iż chce kupić telefon który ma wytrzymać minimum 2 lata ( optymalnie zakładam 3). 

Dotychczasowe pomysły jakie miałem to Note 5, LG G6 od niedawna oraz LG V10. W przypadku ostatniego zniechęciły mnie problemy innych użytkowników z tzw powidokiem. Note 5 wydaje się bardzo ciekawą opcją. Natomiast LG G6 mam nadzieje sprawuje się tak dobrze jak LG G2, którego miałem wcześniej i nigdy nie sprawiał mi problemów. 

Budżet jaki zakładam na telefon to 2200 zł

Co do użytkowania to jestem wymagającym typem. Ma chodzić bez zacięć. Dużo korzystam z gier, sporo z nawigacji, ogólnie potrafię zajechać telefon i szukam czegoś co podoła :D z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carlos81kk   
Otrzymana reputacja: 33
carlos81kk

Lg g6 stary procek ale da rade v10 procesor nie jest mocny albo note 5 albo poszukaj s8 i dopłacić chociaż szału nie ma słaby czytnik linii papilarnych i dużo sztuk ma zarozowienie ekranu

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trzystatrzy   
Otrzymana reputacja: 7
Trzystatrzy

Zeszłoroczny flagowy procesor nie może być słaby. Coś dziwna opinia się na tym forum przyjęła i wszyscy ją powtarzają jak mantrę. Za 1800 zł G6 jest kozak, o ile ktoś przeboleje brak ładowania indukcyjnego

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sebishi   
Otrzymana reputacja: 53
sebishi

Bierz g6 jeszcze dlugo wytrzyma ten telefon spokojnie. Note 5 i v10 sa duzo slabsze od g6

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
seba112   
Otrzymana reputacja: 586
seba112

Już lepiej S7 Edge niż G6.

G6 to kompletny niewypał, średniej jakości ekran, aparat, bateria też szału nie robi.

LG G2, którego miałeś to jeden z najlepiej udanych LG. Ciężko im to będzie powtórzyć.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Entercode   
Otrzymana reputacja: 192
Entercode
7 godzin temu, carlos81kk napisał:

słaby czytnik linii papilarnych 

W jakim sensie slaby?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
keger   
Otrzymana reputacja: 3
keger

S8 nie ma słabego czytnika. Autorowi posta prawdopodobnie chodziło o jego umiejscowienie, które dla większości użytkowników zdaje się być nieodpowiednie, że względu na wygodę użytkowania i intuicyjność.

Moto X Pure

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carlos81kk   
Otrzymana reputacja: 33
carlos81kk

Ma słaby czytnik wystarczy porównać z Huaweiem kompletne dno w wypadku samsunga. W samsungu masz ręce spocone, lub zakurzone mię czyta od razu, Huawei od strzała p9 mate 9 pro.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
enesas   
Otrzymana reputacja: 295
enesas

Uwierz mi, że jak nie siedzisz w domu i nie sprawdzasz cały czas czy jest szybszy od innego czy nie, to w codziennym uzytkowaniu będziesz z niego zadowolony.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 143
piotrzet23
Napisano (edytowane)

S7 Edge ma jeden z najlepszych aparatów na rynku po mimo obecności na rynku ponad rok. G6 to kiepski żart LG który na pewno nie jest wart swojej ceny. Zdjęcia to  jakieś nieporozumienie nawet w tej cenie nie wspominając o łatwo rysującej się obudowie, braku diody LED powiadomień.

Edytowane przez Natan
Usunięto fragment odpowiadający na ukryty post.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.