Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

lisowskiad

Zakup iPhone 6s

Polecane posty

lisowskiad   
Otrzymana reputacja: 0
lisowskiad

Witam córka uparła mi się na iPhone 6s a teraz mam pytanie bo ofert jest dużo gdzie mogę kupić w miarę tanio ale chciałbym mieć pewność  że nie jest odnawiany ,bo te co są dostępne na aukcjach mają gwarancję serwisowe i nie wiem czy się mylę czy to nie jest odnawiany dlatego prosiłbym o jaką podpowiedż

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
thunderbolt   
Otrzymana reputacja: 56
thunderbolt
Napisano (edytowane)

@up

Ludzie nie potrafią wystawiać telefonu na sprzedaż. Cały czas muszę pytać o dystrybucję bo zazwyczaj nie ma tych informacji w opisie. Szukaj z polskiego sklepu lub z przedłużenia umowy u operatora. I jeśli kierujesz się , by taniej kupić to skończysz na modelu z UK bez pudełka z przeprowadzki:D

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Natan
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości - stosujemy @up lub @wspomnij

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 214
rakers

Będzie dobry telefon na kilka lat. iphone od operatora ma 12 miesięcy gwarancji. Uważaj na słuchawki z Plus i T. Jak osoba nie będzie spłacać rat za telefon zawsze jest zagrożenie że operator może wyłączyć i zablokować telefon. Iphone kupiony np. w Cortland ma 2 lata gwarancji. Sprawdzaj to. Są to słuchawki w zasadzie bezawaryjne. Sprawdzaj sprzedawcę. Żadnych vat marża i gwarancji serwisowych. 6S w zasadzie na rynku jest już bez gwarancji, chyba że ktoś dopiero kupił.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rumpelst   
Otrzymana reputacja: 31
rumpelst

Tanio i nie odnawiany w przypadku iPhone nie funkcjonuje ponieważ iPhone nie cacka się ze sprzedawcami, narzuca cenę nie daje pieniędzy na lewo za stoisko i samą sprzedaż itp( zastanawialiście się czemu Samsung tak zawsze bogato jest wystawiany w sklepach ;) ?). Sklep zarabia więc na marży dlatego ceny są porównywalne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

dodana zawartość

Jak chcesz oszczędzić przekonaj ją do SE. Ten sam aparat tylko w ciele 5s. Do tego zdecydowanie lepiej trzyma na baterii od 6s.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.