Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Artur35

Nova Launcher czy TW po aktualizacji systemu

Rozwiązany

Artur35   
Otrzymana reputacja: 879
Artur35

Nova niweluje problem z siatką tylko niektórych aplikacji. Ja nie mogłem HD Widgets ustawić tak jak na poprzednich romach. W sumie zrezygnowałem, bo efekt nie był zadowalający. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Otrzymana reputacja: 21
Gzubik

Hm Ja osobiście nie zauważyłem żeby w przypadku moich widgetow odbiegalo od tego co miałem. Mam jeszcze Note 4 i dosłownie tam jest identycznie jak mam na Note 5

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

To zrozumiałe, ponieważ to co zaprezentowałeś na zrzucie jest w zupełności satysfakcjonujące. Zauważyłem, że na Nova można poprawnie ustawić szczególnie "niezabudowany" zegar,  niestety widgety które mocno są osadzone na siatce, wyraźnie ściąga w dół. 

Nie jestem miłośnikiem Nova, ale dla właściwego ustawienia pogody bym  ją zaakceptował. Po dwóch dniach walki zrezygnowałem. Będę czekał na poprawkę aktualizacji. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Gzubik

Ja osobiście z Nova byłem zawsze, próbowałem się przekonać do TW, ale bardzo brakowało mi gestów i całej tej personalizacji. Żeby mieć uczucie obcowania z TW, ustawiłem wszystko w Nova tak żeby jak najbardziej przypominało stockowy launcher i jestem bardziej jak usatysfakcjonowany. Ale będę trzymał kciuki żeby Samsung poprawił tego swojego babola żebyście wy byli zadowoleni

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dragen   
Otrzymana reputacja: 24
dragen

Ja to samo, Nova od zawsze, szybszy, gesty, full perso, fajne animacje, intuicyjny, mniejsza czcionka ( nie to co TW...) , lepsza i gęsta siatka ( więcej się mieści na pulpicie) i w razie wipe mam kopię ustawień, nie wiem jak można się nie przekonać do NL skoro można ustawić wszystko jak w TW :)
A czarny motyw ( nocny) daje radę.

Heh tym Twoim screenem przypomniałeś mi ostatni prze kozacki odcinek GoT.... :o

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Gzubik

No siatka jest gęsta, wszystko wygląda fajnie i schludnie Niby w Samsung Cloud można już robić kopie zapasową pulpitow, wiec akurat to już nie jest przewaga Novy nad TW Ze stockowych aplikacji próbowałem sie jeszcze przekonać do klawiatury Samsunga, przez miesiąc walczyłem i niby się przyzwyczailem ale szybkości mojego pisania była dużo gorsza jak na SwiftKey. Osobiście nie umiem się obyć bez tego samego gestu usuwania treści przez suniecie palcem po literach, to jest po prostu genialne

Hehe GoT faktycznie rewelacja! Ja to oglądałem od razu jak wyciekły był, a teraz po cichu liczę że znowu coś wycieknie, bo już się finału nie mogę doczekać

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
enesas   
Otrzymana reputacja: 339
enesas

Korzystajac z tematu ze juz jest, to da sie zrobić w Nova Launcher efekt rozmycia po wysunieciu listy aplikacji tak jak to ma miejsce w Touchwizz?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Gzubik
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się że nie ma takiej możliwości, najbliższy efekty udało mi się uzyskać taki:

Spoiler

1ae74b29fd261eb593a87b77227b98d7.jpg

Edytowane przez camdell
Grafiki oraz zdjęcia wstawiamy w spoiler. (pkt 4.11 Regulaminu) Tu poradnik jak to zrobić: http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdj%C4%99ciowej-w-spoiler/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Gzubik

No i wyszła nowa aktualizacja na nasz Note 5 i nie poprawili błędu siatki. Zawiera tylko aktualizacje zabezpieczeń. Coś słabo słuchają tych ludzi.. Tym bardziej się ciesze że przeszedłem na Nove.. Nie jestem zależny od 'pomysłów' Samsunga.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

Ja pozostałem z TW, zmieniłem tylko zegar.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.