Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Artur35

NOTE 8 - wrażenia po premierze, dyskusja ogólna

Polecane posty

Daron   
Otrzymana reputacja: 39
Daron

Ja zamowilem kolejny raz dziś i Note niestety dostanę dopiero po 27.09 ..... (Zamawiam w Niemczech)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mrvain   
Otrzymana reputacja: 56
mrvain

A to dziwne, kolega gadał dzisiaj mailowo z oficjalnym sklepem Samsunga i zapewniali go, że jak dzisiaj jeszcze zamówi to na pewno telefon będzie w piątek. Chociaż widzę, że np. Saturn i MediaMarkt już nie przyjmują zamówień, ale reszta jak X-KOM, Komputronik czy Samsung nadal mają na stronie możliwość zamówienia z wysyłką 14 lub 15.09.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daron   
Daron

Pewnie zależy od tego jaki sklep ile ma zamówień. W MediaMarkt i Saturn w Niemczech przyjmują zamówienia z dostawą 15.09. Zamówiłem w sklepie Samsunga ze względu na cenę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
killer659   
Otrzymana reputacja: 11
killer659

Zwróć uwagę, że USA dostało snapdragona bez dual simu. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Razor65   
Otrzymana reputacja: 8
Razor65

A co do Dual Sim - czy ktoś wie jak to ostatecznie wygląda u operatorów? Na stronie Polkomtela to strasznie szczątkowe informacje, nigdzie tego nie mogę znaleźć...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mrvain   
Otrzymana reputacja: 56
mrvain

Wszystkie telefony sprzedawane w Polsce z oficjalnej dystrybucji Samsunga są tylko Dual SIM, a więc w Polkomtelu też.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Grant   
Otrzymana reputacja: 1
Grant

Szkoda ze to taki dual sim, ze albo karta SD albo drugi sim...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Daron   
Daron

@up W większości jak nie w każdym dual SIM tak jest.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pablov6   
Otrzymana reputacja: 48
Pablov6

Ale dużo stron pocisnęliście o tych zwrotach jak człowiek był w pracy:)

Odnośnie euro to może na koniec wytłumaczę jak to wygląda bo kilka lat pracuje w tej firmie i też się zajmuje reklamacjami/zwrotami. Jedynym telefonem który nie można przyjąć w regulaminowych 14 dniach to iPhone bo jak wiemy zdjęcie oryginalnej folii powoduje, że produkt traci na wartości, tak samo jak kiedyś prowadziłem przez 3 lata punkt gsm to była taka sama sytuacja. Jeśli kupujemy na sklepie produkt to mamy 14 dni na zwrot, jeśli kupujemy na sklepie produkt z rezerwacji internetowej z naszego konta moje euro to mamy 30 dni na zwrot. 

W przypadku S8/Note 8 możemy zamówić nawet 3 sztuki i oglądać do woli która sztuka będzie bez różu i mamy takie prawo, oczywiście dla mnie dla sprzedawcy tacy klienci mnie wkurw.. bo za ten czas mógłbym sprzedać telewizor z gwarancją (punkty do wypłaty) a dodam, że w euro jest polityka rozmawiać konkretnie na temat o produkcie a nie o opowieściach o zeszłorocznym śniegu przez 2h z klientem jak to było 10 lat temu gdy pracowałem w Media Markt:)))

Odnośnie zdejmowania folii z takiego N8, tak to prawda ten temat w euro nie ma tak na prawdę jednego regulaminu tylko zależy na kogo trafimy, jeśli kierownik ma dobry humor to oczywiście przyjmie jak produkt był kupiony wczoraj 2-4 dni ale jak już był kupiony 12-14 dni to inaczej na to może patrzeć. Ja ogólnie nie robię problemów moim klientom chyba, że widzę, że wszystkie akcesoria i folie są rozszarpane, pudełko poobijane czy ogólnie widać, że telefon nosi ślady użytkowania więc takiej sztuki nie przyjmę. Musicie popatrzeć też na to z drugiej strony, prowadzicie sklep, macie takich 40 sztuk Note 8 ze zwrotów bo następny klient jak zobaczy taką sztukę to oczywiście nie uwierzy, że był tylko otwierany lecz myśli, że po ekspozycji a więc nie kupi i muszę mu zamówić nówkę nie śmiganą przez to robi się bałagan a potem muszę się tłumaczyć dyrektorowi dlaczego mam tyle sztuk zalegających których nie mogę odesłać do centralnego magazynu z racji, że nie zapakowany oryginalnie. Kończąc, sytuacja w euro wygląda tak a nie inaczej ponieważ mamy 270 sklepów a taki Media Markt 50 i to daje obraz problemu w skali całej sieci co by było jak w każdym sklepie byłyby zwroty "bo tak" poużywałem sobie i oddam..

Odnośnie telefonu, jutro powinny już przyjechać na sklep, gdy się pojawię o 15:00 w pracy to lecę na magazyn i wszystkie otwieram sztuki i szukam bez różu a otwarte dla klientów. Oczywiście Joke! :))

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
loki997   
Otrzymana reputacja: 6
loki997

Nie wszystkie dualsimy to sim lub karta pamięci lub sim i sim. Samsung J7 2017 ma dualsima na 2 karty sim plus karta pamięci.

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz