Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

penguino

Dlaczego iPhone z biegiem czasu i aktualizacjami zwalnia?

Polecane posty

penguino   
Otrzymana reputacja: 596
penguino

Wsparcie dla 6s będzie iluzoryczne, aktualizacje będą wyprane z funkcji, zaś sam telefon będzie zwalniał żeby zasugerować użytkownikowi kupno nowego telefonu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 214
rakers

[mention=388427]penguino[/mention] Nie pisz więcej o iOS bo piszesz nieprawdę i wymyślasz albo po kimś powtarzasz. Chodzi mi iluzoryczne wsparcie i zwalnianie celowe aby kupić nowy.

A jeśli tak jest jak mówisz, udowodnij celowe działanie i iluzoryczne wsparcie. To jest argument którego nie słyszałem i chętnie poznam więcej o tym celowym zwalnianiu i iluzorycznym braku wsparcia. Zawsze interesowały mnie spiski.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
somebody101   
Otrzymana reputacja: 878
somebody101

Nikt ci nie musi niczego udowadniac. Celowe postarzanie przez apple swoich produktow, nazywane ładnie "wsparciem" jest od dawna praktykowane. Taki iphone 6 znacznie zwolnil w ostatnim czasie, a jeszcze rok-poltora roku temu smigal jak wsciekly. Model wczesniejszy czyli 5s chodzi jeszcze wolniej, aplikacje otwieraja sie zauwazalnie dluzej a i w interfejsie klatkowanie nie jest obce. Kazdy iphone podczas premiery jest mega szybki, po czasie juz tak nie jest - wlasnie po to zeby fani jablka kupili nowszy jeszcze szybszy sprzet.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
rakers

No właśnie 5s zmieniłem na 7. Jak sądzisz dlaczego działa wolniej od 6s i co to ma wspólnego z celowym działaniem ? I ilozurycznym tzw tu przytaczanym wsparciem.

Przeanalizuj sobie jego hardware będziesz wiedział dlaczego nie wszystkie funkcje otrzymał.

Panowie mialem 5, 6+ i 7+. O ile 5 działa dobrze ale zauważalnie gorzej niż 7 to rozumiem. Ma swoje ograniczenia ale pisanie o celowym działaniu. Pisanie takich rzeczy od ekspertów jest zwyczajnie ....

Natomiast lubię czytać wasze newsy bo takich argumentów Używanych przez Was nie przeczytam nigdzie. Bez urazy ale ktoś na waszych opiniach ma podjąć decyzję o kupnie. Kopiujcie informacje po sobie. Kopiujcie je dalej.

[mention=398862]somebody101[/mention] udowodnij słowo taki iPhone zwolnił. Co po roku go zwolniło niemiłosiernie?.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
somebody101   
somebody101

W takim razie twoim zdaniem dlaczego 5s chodził 3 lata temu bardzo szybko, a teraz już zauważalnie zwolnil?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
enesas   
Otrzymana reputacja: 334
enesas

@up
Bo RAMu brakuje ;) Płynny dalej jest (5s), a iPhone 6 (mam go w domu) jest praktycznie taki sam predkosciowo jak 5s.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
rakers

[mention=388427]penguino[/mention] daj mi odpowiedź. Poczekam na nią. [mention=41932]somebody[/mention] samo z siebie nic nie zwalnia. Może zwolnić w wyniku czegoś co zaszło. Wiesz że dostosowanie iOS do starej architektury może być trudne. To mamy na android ciągle (honor 7 jest przykładem, roczny). Na pewno niesie z sobą ograniczenia hardware. Ale Apple obiecuje i to robi. Nie mam wpływu na jakość iOS przygotowanego na urządzenie z 4 letnim wsparciem, starym prockiem. Nie masz jak ocenić wdrożenia kolejnej wersji. Po dużym systemie są poprawki ciągle. U mnie nigdy nic nie zwalnia.

Stare iPhone to 1 Gb ramu a starsze jeszcze mniej. Nie oczekuj cudów. Tym bardziej w zestawieniu np S7, g6 vs stary i6. Ale 6s+ ma już go więcej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
somebody101   
somebody101

Nadal nie dostałem konkretnej odpowiedzi, dlaczego iphone 5s działa zauważalnie wolniej niż 2-3 lata temu? Skoro to nie celowe postarzanie sprzętu przez "wsparcie"?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
rakers

Gdzie widzisz celowe postarzanie? Twierdzisz że celowo wdrażają źle i przygotowują software aby działał wolniej? Masz jakieś dowody, pomiary? Ze celowo pogarszają?

Nie widzisz związku z hardware że zwyczajnie może działać inaczej na sprzęcie 4 letnim?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
Otrzymana reputacja: 78
rybus85

6S jak dostał aktualizacje to nawet szwagierka mi się pytała czemu wolniej zaczął działać :) Zresztą po kilku latach z IOS stwierdziła że już nie wraca i przeprosiła androida ^^

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.