Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

pwl116

Słownik angielsko - polski, polsko - angielski

Polecane posty

pwl116   
Otrzymana reputacja: 0
pwl116

Witam, od jakiegoś czasu poszukuje słownika, lub tłumacza, jednakże wszystkie znalezione przeze mnie aplikacje, czy to w markecie czy to na forum, wymagają stałego dostępu do internetu. Ja natomiast, z racji braku możliwości dostępu do internetu przez cały czas pilnie potrzebuje w miarę rozbudowanego słownika offline. Coś się znajdzie? ;)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szafa_18   
Otrzymana reputacja: 3
szafa_18

Jest dobry słownik OFFLINE, a nazywa sie ColorDict :) Słowniki ściagasz osobno ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pwl116   
pwl116

no ok mam, tylko że jest angielsko chiński, hiszpański, nawet czeski, a polskiego niet ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Piro   
Piro

Jak to nie ma polskiego? Przecież na forum jest temat z polskimi słownikami do pobrania: http://forum.android.com.pl/f34/sa-owniki-pl-en-us-de-esp-wyraza-w-obcych-encyklopedia-pwn-offline-16904/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
yorik   
yorik
Jak to nie ma polskiego? Przecież na forum jest temat z polskimi słownikami do pobrania: http://forum.android.com.pl/f34/sa-owniki-pl-en-us-de-esp-wyraza-w-obcych-encyklopedia-pwn-offline-16904/

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak te słowniki się instaluje? wszystkie słowniki mam wrzucone do odpowiedniego folderu w pamięci (dictdata), a program ich po prostu nie widzi. Daje możliwość połączenia się tylko z google play i zassania "tamtejszych" słowników. Tyle, że tam nie ma angielsko-polskiego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elmariaci   
Otrzymana reputacja: 6
elmariaci

Musisz je miec wszystkie w folderze dictdata na sd i potem w slowniku wciskasz menu i ustawiasz co trzeba.

Wysłane z mojego Dream/Sapphire

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.