Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Słownik angielsko - polski, polsko - angielski

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pwl116

• 7 postów

Napisano 14.11.2011 - 16:48

Witam, od jakiegoś czasu poszukuje słownika, lub tłumacza, jednakże wszystkie znalezione przeze mnie aplikacje, czy to w markecie czy to na forum, wymagają stałego dostępu do internetu. Ja natomiast, z racji braku możliwości dostępu do internetu przez cały czas pilnie potrzebuje w miarę rozbudowanego słownika offline. Coś się znajdzie? ;)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   szafa_18

• 320 postów
  • Telefon:Sony XPERIA Z3

• Tablet:Ipad Air

• Firmware:10.1.1.A.253

Napisano 14.11.2011 - 17:03

Jest dobry słownik OFFLINE, a nazywa sie ColorDict :) Słowniki ściagasz osobno ;)

#3 OFFLINE   pwl116

Autor tematu
  • 7 postów

Napisano 14.11.2011 - 17:16

no ok mam, tylko że jest angielsko chiński, hiszpański, nawet czeski, a polskiego niet ;p

#4 OFFLINE   Piro

• 87 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy SII

• Firmware:Exynos Eaxtreme 4.6

Napisano 14.11.2011 - 17:48

Jak to nie ma polskiego? Przecież na forum jest temat z polskimi słownikami do pobrania: http://forum.android...-offline-16904/

#5 OFFLINE   yorik

• 27 postów

Napisano 14.05.2012 - 18:07

Jak to nie ma polskiego? Przecież na forum jest temat z polskimi słownikami do pobrania: http://forum.android...-offline-16904/

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak te słowniki się instaluje? wszystkie słowniki mam wrzucone do odpowiedniego folderu w pamięci (dictdata), a program ich po prostu nie widzi. Daje możliwość połączenia się tylko z google play i zassania "tamtejszych" słowników. Tyle, że tam nie ma angielsko-polskiego.

#6 OFFLINE   elmariaci

• 997 postów
  • Telefon:HTC One X

Napisano 15.05.2012 - 16:48

Musisz je miec wszystkie w folderze dictdata na sd i potem w slowniku wciskasz menu i ustawiasz co trzeba.

Wysłane z mojego Dream/Sapphire