Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

piotrzet23

Sony Xperia XZ1- Dyskusja na luzie

Rozwiązany

Colt1255   
Otrzymana reputacja: 42
Colt1255

Ja tego nie powiedziałem. Ale moim zdaniem gdy w lutym/marcu po targach w Barcelonie wyjdą urządzenia już z innym wyglądem niż omnibalance, to XZ1 w pół roku strasznie się postarzeje. 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 172
piotrzet23

Wszyscy tak narzekają na te ramki a prawda jest taka że Iphone dalej ma i nikt na to uwagi nie zwraca i problemu nie ma.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KrzakalD   
Otrzymana reputacja: 0
KrzakalD
19 godzin temu, kefir001 napisał:

czyli jednym słowem lepiej się wstrzymać z jego zakupem ? kurcze to już sam nie wiem, sam myślałem nad zakupem xz1 lub xz premium

ale teraz to juz nie wiem co robić

To zależy czego oczekujesz od telefonu. Jeżeli chcesz żeby ładnie wyglądał i robił fajne fotki to raczej odradzam XZ1 jako jej właściciel. Jeżeli chcesz mieć solidny dual sim to polecam, nie ma w tej kategorii dużego wyboru chyba że chcesz szklane Note 8 lub U11. Jeżeli kręci Cię Super Slow Motion to wypróbuj w sklepie przed zakupem.. Dodatkowo po 2 dniach używania stwierdzam że bateria też szału nie robi. Korzystałem wcześniej z Samsunga J5 (2017) z baterią 3000mAh i było dużo lepiej (przy czym ponownie to opinia osoby korzystającej z dual sim). Co do ramek to kwestia indywidualna ale gorąco polecam obejrzeć go na wystawie i poużywać zamiast brać w ciemno żeby wiedzieć czy się akceptuje taką a nie inną konstrukcję.

Edytowane przez KrzakalD

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raf11   
Otrzymana reputacja: 2
Raf11

Tak czy siak soniak jest spoko ma ten fajny klik (dzwiek dotyku i szybkosc dzialania) ze przyjemnie sie z nim obcuje 😊 jak by nie te ramy i ta kanciastosc... 🙄 (swoja droga czy te skosnokie nie widza roznicy miedzy kantem (co nieprzyjemnie wrzyna sie w reke) a oblym ksztaltem (gdzie przyjemnie lezy w dloni) !!! To taki wybor miedzy sercem a rozumem 😁

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
somebody101   
Otrzymana reputacja: 943
somebody101
Dnia 30.09.2017 o 17:46, piotrzet23 napisał:

Wszyscy tak narzekają na te ramki a prawda jest taka że Iphone dalej ma i nikt na to uwagi nie zwraca i problemu nie ma.

Bo to forum ma nazwę "forum.ANDROID.com.pl" i porównuje się tu głównie telefony z tym systemem, iPhone to inna para kaloszy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotrzet23   
Otrzymana reputacja: 172
piotrzet23

@somebody101

Ja napisałem ogólnie a nie tylko o tym forum 

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 247
rakers

Dla mnie ramki nie są wadą. Wygląd Sony XZ1 jest w dalszym ciągu świetny mimo, że innych razi zagospodarowanie przestrzeni. Niech każdy sobie kupuje co chce i co mu się podoba. Porównanie słuchawek do iphone jest jak najbardziej celne. Można rozmawiać o iphone w kontekście androida. Nie trafiona uwaga.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
serim   
Otrzymana reputacja: 102
serim

Jakieś sluchawki dodaja do zestawów sprzedażowych, nie chodzi mi o słuchawki które są dodawane do preorderów

Z3compact + tapatalk wi aj pi beta + fleksy= ten post

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Colt1255   
Otrzymana reputacja: 42
Colt1255

Zwykłe, co w każdych Xperiach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
serim   
Otrzymana reputacja: 102
serim

@up no nie koniecznie bo są różne ja dostałem mh-750, kolega dostał jakieś do uszne nisko półkowe.
Do tego samego modelu telefonu
dlatego chcę wiedzieć jaki model

Z3compact + tapatalk wi aj pi beta + fleksy= ten post

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.