Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

snaperr

Wymiana s7 edge na s8+ lub note 8

Polecane posty

pagolik   
Otrzymana reputacja: 262
pagolik
Dnia 11.09.2017 o 22:23, dydy_rydy napisał:

Najprostszy przykład to telefon sobie leży na stole/półce, podchodzisz i chcesz odblokować i co...? Musisz podnosić telefon, niewytłumaczalna beznadzieja - niestety.

Przyciskam przycisk home, ktory caly czas jest aktywny i wlacza mi sie ekran, widze to co chce, a jak chce dalej odblokować, wpisuje pin - to dotyczy tylko osob, ktore maja zabezpieczony jakas forma zabezpieczen. Jezeli nie blokujesz ekranu, to wciskasz home i ekran odblokowany. Przez wiekszosc dnia mam tez AOD, wszystkie powiadomienia widze na AOD, jak chce podswietlic ekran to dwa razy tapam na przycisk home, chcac odblokowac ostatecznie podaje pin. Chociaz akurat w moim przypadku jak telefon lezy na stole, to nie robie nic innego poza sprawdzeniem powiadomiem. Jak chce zadzwonic, cokolwiek, biorę telefon do reki.

Wiadomo, ze wszystko jest kwestia gustu. Jednym sie podoba, drugim nie. Kazdy musi sie przekonac samemu. Ja osobiscie tez psioczylem na poczatku. Poszedlem do sklepu, pobawilem sie jeden raz, drugi, trzeci. Przekonałem się, ze jest ok. Chwile zajelo mi przyzwyczajenie i jestem bardzo zadowolony. Przez pierwsze pare godzin palec mylil czytnik z aparatem, teraz nie mam zadnego problemu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dydy_rydy   
Otrzymana reputacja: 53
dydy_rydy

Pewnie, że jest to kwestia przyzwyczajenia. Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Przecież można całkowicie zrezygnować z blokady na czytnik linii, ale to przecież nie o to chodzi.

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tsin   
Otrzymana reputacja: 0
Tsin

Co to za bzdury tu wypisujecie odnosnie baterii. To ze N8 ma mniejsza baterie nie znaczy ze trzyma mniej. Jest wrecz przeciwnie. W internecie jest wiele testow w ktorych N8 miazdzy S8plus z ogromna przewaga (ok 15% na N8 gdy S8plus umiera). Poza tym 2Gb ramu wiecej daje ogromna przewage w otwieraniu wielu aplikacji jednoczesnie (S8 je restartuje a N8 trzyma w pamieci). Do tego dochodzi o wiele lepsza kamera, czytnik w lepszym miejscu (nie zaraz przy kamerze) no i rysik i bajery z nim zwiazane. N8 jest zdecydowanie lepszym telefonem pod kazdym wzgledem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
konstantyno110   
Otrzymana reputacja: 112
konstantyno110

Pod względem ceny również

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adtech84   
Otrzymana reputacja: 341
adtech84

Lepszy jest ale nie ładniejszy, rzekł bym brzydal:)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
Otrzymana reputacja: 188
mateusz1807

@Tsin Rysik to dla większości zbędny bajer. Po kilku dniach się znudzi i nie będziesz używał. Co z tego że czytnik jest dalej od aparatu jak żeby do niego dosięgać trzeba zmienić chwyt telefonu, lub mięć dłonie jak koszykarz.

Edytowane przez mateusz1807

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
the_naturat_com   
Otrzymana reputacja: 808
the_naturat_com

@mateusz1807 jak ktoś użytkował serię Note, to S-Pen jest dla większości "must have"..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
besciak   
Otrzymana reputacja: 1
besciak

Przykleję się pod temat :) mam s7edge, sprawny działający. Tam się zastanawiam, gdybym chciał go wymienić na coś nowszego, czy jest coś lepszego od s7edge ? pod kątem baterii oraz kamery ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
the_naturat_com   
Otrzymana reputacja: 808
the_naturat_com

@besciak to już raczej nie Samsung..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateusz1807   
Otrzymana reputacja: 188
mateusz1807

S8 i Note 8 mają lepszy aparat. Z baterią to już może być różnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.