Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

cabanmat

Jaki Operator - Unlimited na kartę

Polecane posty

cabanmat   
Otrzymana reputacja: 4
cabanmat

Witam Panowie...

Od 2011r jestem w PLAY. Obecnie korzystam formuły za 14zł/mc na kartę.

Z racji, że w pracy dosyć dużo rozmawiam... będę się przenosił na jakiś unlimited na kartę.

Co wybrać... Play za 25zł, Plus 29zł, Orange 28zł, T-Mobile skreślam.. ponieważ u mnie słabo z zasięgiem tej sieci.

Plus.. - chyba najlepsza rozbudowana infrastruktura...

Play... - Zasięg 4 sieci.. ale były zakusy aby to znieść

Orange... - nie mam zdania

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
INTseed   
Otrzymana reputacja: 77
INTseed

Masz jeszcze a2mobile na nadajnikach plusa.
Jak tylko do rozmów to a2mobile ma nolimit rozmowy za 10zł.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Damix   
Otrzymana reputacja: 103
Damix

Nikt nie będzie wiedział od ciebie co wybrać. Sam musisz sprawdzić jaka sieć sobie najlepiej radzi w miejscach gdzie przebywasz. A ofertę też możesz sam sprawdzić. w zasadzie różnią się tylko czy są dostępne MMSy w no limit i ilością Internetu ( w Orange dla przenoszących numer najwięcej 50GB + co miesiąc o 1GB więcej)

Sam przeszedłem miesiąc temu z plusa do Orange ze względu na te ofertę z 50GB miesięcznie + promo w grunwald 1410GB ( już nieaktualne). Prędkość Internetu podobna ale przy słabszym zasięgu w Poznaniu. Dzisiaj zobaczę jak to wygląda na dłuższej trasie pociągiem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cabanmat   
cabanmat

Ja poważnie rozmyślam nad Plusem. W moich okolicach nigdy nie było z zasięgiem tej sieci.

Powiem więcej.. w domu w piwnicy mam tylko zasięg 2G Plus.. full kresek

Ponadto mają teraz 50%zniżki przez 3mc przy przeniesieniu numeru

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ohara   
Otrzymana reputacja: 7
ohara

To jak plus dobry zasięg to oferta Plush za 25zł a po przeniesieniu numeru masz 3 m-ce za połowę ceny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cabanmat   
cabanmat

Wczoraj byłem w salonie Plusa i złożyłem dyspozycje na przeniesienie numeru na kartę z dniem 1 Października.

Unlimited 29zł/mc, pierwsze 3mc 50% zniżki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skovronsky   
Otrzymana reputacja: 15
skovronsky

Jestem od tygodnia w a2mobile, przeszedłem z Virgin. Odszczekuję w tej chwili wszystko, co napsioczyłem na słaby zasięg Virgin(Play). 

Zasięg w a2mobile to jakiś kiepski żart. Na terenie Warszawy zaledwie kilka razy w ciągu minionego tygodnia złapałem LTE. Non-stop przełącza się pomiędzy 3G i H+, nawet kiedy telefon leży nieaktywny z wyłączoną synchronizacją. Poza miastem i w budynkach jest porażka.

W Virgin, pomijając fakt, ze zasięg był słaby poza dużymi aglomeracjami, to przynajmniej był stabilny. W a2mobile już kilka razy zasięg zanikł na kilka, kilkanaście sekund. 

Rozumiem, że ta sieć korzysta z nadajników Plusa, a myślałem również o Plushu na kartę.. ale chyba sobie odpuszczę i idę do Orange.

Edytowane przez skovronsky

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cabanmat   
cabanmat

Hehe :) czasem lepiej zapłacić 5zł więcej miesięcznie, i się nie wku...ać :)

Ja byłem w PLAY.. w PLAY jak na razie masz zasięg 4 sieci... 2G-3G Play Plus T-Mobile Orange, 4G Play...

Chciałem spróbować czegoś nowego, i 1 października przechodzę do Plusa.. Pan w salonie CP&Plus proponował Plush'a... ale powiedziałem, że chce być bezpośrednio w Plusie.

Może pomyśl o PLAY-u ? teraz dają dobry prezent jak przenosisz do nich numer na kartę ... 500zł przez 5mc + 1 rok ważności konta + 50GB przez 5mc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
iwooke   
Otrzymana reputacja: 24
iwooke

Z tym a2mobile to trochę dziwna sprawa. Zasięg niby Plusa ale u mnie porażka, natomiast dzisiaj kupiłem Plusha na sprawdzenie i zasięg dużo lepszy niż obecnie Orange. Chyba zdecyduję i po zakończeniu umowy przejdę do Plusha.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skovronsky   
Otrzymana reputacja: 15
skovronsky

Ja lecę cały czas na prepaidzie, więc będę tak chyba zmieniał co miesiąc, aż trafię.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.