Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

forix

Z3 D6603 - GPS gubi sygnał co kilkanaście sekund

Rozwiązany

forix   
Otrzymana reputacja: 2
forix
Napisano (edytowane)

Mam problem z sygnałem GPS jak na początku złapie (sygnał mocny i dokładność duża) to działa chyba 3 minuty a potem gubi sygnał co kilkanaście sekund po 3 sekundach go odnajduje i znowu to samo. Miałem Marshmallow myślałem że to sterowniki teraz Lollipop bez brandu i również problem. Może ktoś wie co się dzieje ?

Nawiasem mówiąc aparat szybko mi się wyłącza (około 3-5 minuty) może ogólnie jest kicha z temperaturą i tu jest przyczyna. Gdzieś czytałem że GPS jest w procesorze jeśli tak to może go otworzyć i sprawdzić "chłodzenie" może jakiś termopad słabo trzyma, jakiś czas temu zmieniałem w nim digitizer i może coś słabo docisnąłem.

dodana zawartość

Trochę poszukałem na necie i widzę że inne Z3  też mają problem z GPS ale dopiero po aktualizacji z Kitkata do Lillipop , w sumie bardziej potrzebuję Z3 do nawigacji i wifi i zastanawiam się na wgraniem Kitkata. Robiłem ostatnio z poradnika @patrikos23 prerooted 5.1 i zastanawiam się czy mogę powtórzyć wszystko pomijając na końcu ostatni punkt czyli prerooted.

Dodana zawartość

Wróciłem do Kitkata wg. poradnika @patrikos23  pomijając ostatni punkt prerooted, tak jak inny na necie pisali GPS nie haczy i nie gubi sygnału, śmieszne żeby Sony nie naprawiło tego problemu w Lilipop i Marshmallow. Telefon potrzebny do nawigacji więc nie będę wskakiwał na nowsze wersje systemu mam wrażenie że chyba mniej się grzeje.

Edytowane przez Lysolus
Połączenie postów

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patrikos23   
Otrzymana reputacja: 2871
patrikos23

Gdy miałem z3 to najlepiej wg mnie działał właśnie na kitkacie, więc może faktycznie warto na nim zostać

Tapatalk by Xiaomi Mi5 Pro Ceramic Black

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.