Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

dzialus

tutorial TV Manta z android -bardzo wolno dziala przełączanie aplikacji oraz prędkość internetu.

Polecane posty

dzialus   
Otrzymana reputacja: 1
dzialus

Kilka dni temu zakupilem  TV Smart TV  z Androidem z Manty . Pierwszego dnia było wszystko ok. Niestety dzień póżniej i tak juz do dzisiaj bardzo wolno dziala przełączanie aplikacji. Prędkość internetu również jest do niczego . Przywracanie ustawien fabrycznych i usuwanie danych nic nie pomogło. Zainstalowałem dwa antywirusy .Ten pierwszy i  AVG nic nie znalazły . Zainstalowałem apke do wylączenia programów w tle dzięki której wyłączylem kilka programów ale pokazywało mi ,ze nadal w tle dziala 15 programow . W czym może być problem ? 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zoltan25   
Otrzymana reputacja: 7
zoltan25

Nie chcę Cię straszyć ale kupiłeś jedno wielkie G..... . Sam tym handluje i jak ktoś z własnej woli to chce kupić to zwyczajnie każe mu się popukac w czoło i omijać mantę z daleka.

Jeśli ustawienia fabryczne nic nie dały to daj na serwis albo jak masz możliwość to szybko oddaj ten złom.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Arkady1964   
Otrzymana reputacja: 20
Arkady1964
Dnia ‎23‎.‎09‎.‎2017 o 17:29, dzialus napisał:

Kilka dni temu zakupilem  TV Smart TV  z Androidem z Manty . Pierwszego dnia było wszystko ok. Niestety dzień póżniej i tak juz do dzisiaj bardzo wolno dziala przełączanie aplikacji. Prędkość internetu również jest do niczego . Przywracanie ustawien fabrycznych i usuwanie danych nic nie pomogło. Zainstalowałem dwa antywirusy .Ten pierwszy i  AVG nic nie znalazły . Zainstalowałem apke do wylączenia programów w tle dzięki której wyłączylem kilka programów ale pokazywało mi ,ze nadal w tle dziala 15 programow . W czym może być problem ? 

Nie bronię Manty, niestety smart TV wbudowany w TV, nie wiem dlaczego  działa ogólnie kiepsko.  Sam mam  2 smart TV,  Sony i  telewizor 4K LG,  u znajomych Samsungi smart TV działają problematycznie od wii - fi po wydajność kończąc,  byle telefon z Androidem działa lepiej oraz przeciętna przystawka do telewizora z Andkiem z reguły sprawdza się lepiej.

Edytowane przez Arkady1964

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzialus   
Otrzymana reputacja: 1
dzialus
56 minut temu, Arkady1964 napisał:

Nie bronię Manty, niestety smart TV wbudowany w TV, nie wiem dlaczego  działa ogólnie kiepsko.  Sam mam  2 smart TV,  Sony i  telewizor 4K LG,  u znajomych Samsungi smart TV działają problematycznie od wii - fi po wydajność kończąc,  byle telefon z Androidem działa lepiej oraz przeciętna przystawka do telewizora z Andkiem z reguły sprawdza się lepiej.

Tak podejrzewałem ,że smarty są na jedno kopyto .Brat ma Smarta z Philipsa i tez mówi ,że ma ochotę wyrzucić go przez okno . Podobnie kolega który ma samsunga i jak sam mówi ,że smart to jakaś porażka . Przed laty pierwsze smartfony , które pojawiły się na rynku były podobnie mułowate tak teraz producenci testują za nasze pieniądze Smart TV 

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Arkady1964   
Otrzymana reputacja: 20
Arkady1964

Rozwiązaniem jest przystawka np. jak ta opisana w linku poniżej, chociaż prawdę powiedziawszy to prawie każda będzie lepiej działać jak większość tzw. smart TV.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zoltan25   
Otrzymana reputacja: 7
zoltan25

Smart TV działa dobrze jak ma odpowiedni hardware. Cena wyższa to i jako tako to chodzi. Ale jak ktoś oczekuje super szybkości to się pomylił bez względu na cenę.

W tym wątku to chodzi o to że ono nie działa w ogóle i w tym sek. To że ktoś ma w Samsungu problemy to już kwestia czego oczekiwał i tyle. Jak nie działa to od tego jest gwarancja.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.