Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Grabowkers

Co po N5X?

Polecane posty

Jeckyll   
Otrzymana reputacja: 4
Jeckyll

Ja jutro nabede xiaomi mi a1, który nexusa 5x przewyższa pod jednym, ale moim zdaniem najistotniejszym parametrem - mianowicie 4 GB pamięci RAM

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Daj znać jak sprzęt dotrze. Interesuje mnie przede wszystkim szybkość działania, aparat (zapewne będzie gorszy niż ten w N5X, pytanie tylko w jakim stopniu) i kolory wyświetlacza pod kątem nasycenia. Z góry dzięki :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymonxc   
Otrzymana reputacja: 12
szymonxc

Telefon działa błyskawicznie i bardzo płynnie co w zasadzie nie dziwi bo jest świeżo uruchomiony i nie zainstalowałem jeszcze wszystkich swoich aplikacji. Porównując czas otwarcia podstawowych aplikacji mi a1 wypada dużo lepiej pomimo słabszego hardwaru. Kluczową rolę odgrywa moim zdaniem dodatkowa ilość pamięci RAM. Nie ma też efektu czekania na wyjście z jakieś dłużej używanej aplikacji do menu głównego. Aparat niestety nie ma startu do nexusa. Ekran postaram się porównać wieczorem. Przeszkadzają mi również gabaryty mi a1, ale z tym jak i brakiem NFC się liczyłem przed zakupem.

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bysiekM8   
Otrzymana reputacja: 8
bysiekM8

Ja zamieniłem na HTC U11, chciałem coś jak najbardziej zbliżone do czystego androida a ostatnia współpraca HTC z Google to zapewnia. Aparat super, jeden z lepszych na rynku obecnie, wykonanie genialne, dźwięk to jak to w HTC klasa sama w sobie.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymonxc   
szymonxc

@up
Wybacz, ale HTC sense ma mało wspólnego z czystym Androidem. Na rynku jest wielu producentów oferujących czysty system bez nakładki

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bysiekM8   
Otrzymana reputacja: 8
bysiekM8

@up
Akurat to jest najmniejszy problem bo instaluje Pixel launcher, nawet mając Nexus a 5X to instalowałem ten launcher. Mi bardziej chodziło o całość systemu, HTC od modelu 10 nie ładuje wszystkich swoich aplikacji tylko zastępuje je tymi googlowymi.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymonxc   
szymonxc

@up
No nie bardzo właśnie. Poza galeria zdjęć, kalendarzem, kalkulatorem, odtwarzaczem muzyki i przeglądarką reszta aplikacji jest od htc. Więc żeby mieć namiastke czystego systemu musisz pobrać pozostałe apki. HTC ma fajną nakladke, ale nie ma nic wspólnego z czystym androidem. Stockowe wydanie androida możesz spotkać na smartfonach Nokii, Motoroli i urządzeniach z serii android one

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.