Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Myopic

Sony PC Companion nie potrafi się zaktualizować po instalacji - nie da się go używać

Rozwiązany

Myopic   
Otrzymana reputacja: 0
Myopic

Wymieniłem dziś dysk systemowy na nowy, zainstalowałem system i całe oprogramowanie. Wszystko poszło sprawnie, ale pojawił się jedyny problem z programem Sony PC Companion, którego używam do synchronizacji kontaktów i kalendarza pomiędzy smartfonem Xperia T i MS Outlook 2007. Funkcja ta jest mi niezbędna, bo taką synchronizację przeprowadzam średnio raz w tygodniu, gdyż pojawią się na bieżąco nowi Klienci. Instalacja tego programu zakończyła się prawidłowo. W momencie uruchomienia pojawia się komunikat z informacją, że aby móc używać programu, trzeba go zaktualizować do najnowszej wersji. A więc potwierdziłem i po chwili otrzymałem komunikat o błędzie instalacji.

Nie da się nic zrobić. Jedyne co można to nacisnąć przycisk Zakończ.
Odinstalowałem program i zainstalowałem ponownie - efekt ten sam. Wygląda to jakby był problem z połączeniem do serwera aktualizacyjnego.
Reinstalacja systemu, oprogramowania i konfiguracja trwała dziś 7 godzin, więc nie chciałbym tego procesu powtarzać tylko z powodu tego małego programu...

Jeszcze przedwczoraj na komputerze przed reinstalacją systemu bez problemu synchronizowałem smartfona poprzez Sony PC Companion.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez Myopic

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.