Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

rybus85

LG Watch Style

Rozwiązany

rybus85   
Otrzymana reputacja: 180
rybus85

Czy ktoś z użytkowników tego forum ma ten zegarek? Bo znaleźć jakieś informacje o nim to masakra :D

Mam od wczoraj i jak na razie jestem zadowolony(no może poza baterią,gdzie w mi band2 trzymała 20-25 dni). 

Może podzielimy się informacjami co do np baterii,tarcz,aplikacji itd?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
DanioSGS   
Otrzymana reputacja: 3
DanioSGS

Ja wczoraj zakupiłem za 300 zł nówkę z przedłużenia z PLAY. Chciałem Fossil'a, ale szkoda mi było pieniędzy bo i tak często będę korzystał z analogów (mam dużo i bardzo sobie cenię).Z wyglądu mi się podoba. Na żywo trochę delikatny, ale za to bardzo cienki. Jak przyjdzie i się pobawię to dopiero będę mógł stwierdzić. Plus będę miał porównanie do G Watch'a którego miałem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
rybus85

Bardzo dobra cena :) Ja z Play za 400 kupiłem nowego. Bransoletę muszę ogarnąć bo ten pasek porażka. Bo ten już wygląda jak psu z pyska wyciągnięty... Baterię ładuje codziennie. Ogólnie zadowolony jestem,bateria mogłaby być lepsza. Następny będzie z NFC i z lepszą baterią :P

I jaką masz wersję android wear? U mnie siedzi taka

Spoiler

screen.png.5b4ceb60292fca06794fd685eb58e8b3.png

Edytowane przez rybus85

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
rybus85

Jakby co,to dziś zegarek otrzymał androida 8. Sprzęt z Play. Szybciej niż Samsung S8+ :facepalm:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PTASZA_2005   
Otrzymana reputacja: 4
PTASZA_2005

Potwierdzam, właśnie instaluję :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moby36   
Otrzymana reputacja: 0
moby36

a jak panowie z wytrzymaoscią baterii ?? bo wszędzie na forach zagranicznych piszą że korzystająć z zegarga dnia nie wytrzyma i bateria pada 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PTASZA_2005   
PTASZA_2005

Na razie trudno powiedzieć, po 2, 3 dniach będzie można coś porównać. Mnie na poprzednim andku wytrzymywał ok 30h teraz niby szacowany czas też podaje koło tego ale zobaczę po paru dniach i dam znać. Oczywiście spinam na nowo zegarek sformatowany na czysto bo jak wiadomo różne apki a zwłaszcza niektóre tarcze firm trzecich mają wpływ na baterie wieć chce zobaczyć jak to będzie tylko na stockowych tarczach.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
rybus85

Ja nie czyszczę. Bateria trochę lepiej. Ale spodziewałem się czegoś lepszego po zapowiedziach. Niby więcej miało być czarnego na tłach żeby oszczędzać baterię. I tak wieczorem kładę go na podstawkę. Ogólnie wg mnie maks to 3 dni. Po przejściu z Mi Banda 2 brakuje podpinania raz w miesiącu ^^

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PTASZA_2005   
PTASZA_2005
4 godziny temu, rybus85 napisał:

Ja nie czyszczę. Bateria trochę lepiej. Ale spodziewałem się czegoś lepszego po zapowiedziach. Niby więcej miało być czarnego na tłach żeby oszczędzać baterię. I tak wieczorem kładę go na podstawkę. Ogólnie wg mnie maks to 3 dni. Po przejściu z Mi Banda 2 brakuje podpinania raz w miesiącu ^^

Te 3 dni max to chyba jak leży włączony bez sparowania z telem czy się mylę. Jeśli tak to sprostuj mnie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rybus85   
rybus85

Odłączony miałem od ładowania o 4 rano. Teraz 84% i pokazuje ponad 1 dzień. 

Jakby wyłączyć sporo rzeczy,ustawić jak najciemniejsze tła itd to maks 3 dni. Ale po co :) Wieczorem podpięty na godzinkę i znów maks. Po powrocie do domu zawsze mam około 50-60% jeszcze. Ale włączone co się da(ruch nadgrartska,auto wyświetlacz itd... Wyłączone tylko wifi (bierze neta z telefonu) bo ssało baterie strasznie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.