Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Kasi00

Wybór Iphona

Rozwiązany

qpqpqp   
Otrzymana reputacja: 3
qpqpqp

Czasami lepiej jest wydać nieco więcej pieniędzy , ale dzięki temu zagwarantować sobie większą jakość,  chociaż Druga strona medalu jest taka , że niektóre ceny są po prostu przesadzone , a nie idzie za tym jakość...

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sokrates-79   
Otrzymana reputacja: 2
sokrates-79
Napisano (edytowane)

Jeśli nigdy nie używałeś iOS na początek proponuję pobawić się telefonem znajomego, a jak koniecznie chcesz kupić - na początek aby wejść w system proponuję zakupić używanego iphona 5s. Poużywasz miesiąc i zdecydujesz. Zawsze możesz sprzedać nic nie tracąc (iphony sprzedają się dość dobrze)

Jeśli ci się spodoba też sprzedasz nic nie tracąc - Co mógłbym polecić do zakupu: w zasadzie każdy model od iPhona7  wzwyż będzie OK. Jeśli cena nie będzie zaporowa X da ci wiele frajdy. Ja używa iphonów od wersji 4. Miałem 4, 4s, 5, 6, 6s plus, 7. Obecnie mam X - nie żałuję. Po drodze miałem kilka prób powrotu do Androida (xperia Z3, Galaxy S4, galaxy S7Edge) za każdym razem wracałem do iOSa.

Dodam że aby poczuć pewne zalety należy mieć kilka urządzeń - ja mam ipada i macbooka. 

przykład - mogę np sobie coś skopiować do schowka w telefonie, następnie otworzyć laptopa i wkleić to do dokumentu, coś poprawić, a następnie otwieram ipada i mogę dokończyć edycję takiego dokumentu, wszystko dzieje się w locie bez zbędnego zastanawiania się co i jak. 

Edytowane przez sokrates-79

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.