Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

2012game   
Otrzymana reputacja: 0
2012game

Witam kupiłem mój pierwszy smartwatch jakim jest hykker chrono 3 który dzisiaj pojawił się w biedronkach 

nie liczy on kroków lecz nie tu moje pytanie 

Gdzie na karcie pamięci znajdują się zdjęcia wrzucone na smartwatcha przez bluetooth z telefonu 

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Camulos   
Otrzymana reputacja: 1709
Camulos

@2012game

zajrzyj do instrukcji :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
montezuma   
Otrzymana reputacja: 44
montezuma

A powinien liczyć kroki, no chyba, że nie zeskanowałeś kodu z instrukcji i nie pobrałeś na telefon aplikacji Fundo Companion. Co do meritum - utworzył Ci się na karcie folder Photos? Podłącz Hykkera do komputera i sprawdź co masz na karcie. Nawiasem mówiąc - nie spodziewaj się za wiele po tym ,,sprzęcie''. Najlepiej jak będziesz miał cały czas przy sobie powerbanka albo ładowarkę bo ładować będziesz musiał Hykkera i Telefon równocześnie. Mojego Hykkera testowałem w połączeniu ze smartfonem - wytrzymał od 9' '  do  17' '. Drugi test - jak zwykły zegarek, bez połączenia - 1,5 dnia. Traktuję go jak antidotum gdybym w przyszłości chciał jeszcze raz skusić się na smartwacha. Wspomnę tylko, że kilka ładnych lat temu kupiłem G- SHOCK'a Casio G-7300 , z panelem słonecznym doładowującym baterię. Ten zegarek to dopiero Perpetum mobile. Od dnia zakupu bateria niewymieniana...a tu ? - rozglądaj się człowieku za ładowarką...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lasica   
Otrzymana reputacja: 7
lasica

@UP

Niestety bateria to póki co najsłabsza strona SW, ale nie porównuj zwykłego zegarka bo jednak ten nie zliczy Ci kroków, nie zadzwonisz przez niego, nie zmierzysz pulsu, nie napiszesz SMS, a w przypadku poważnych urządzeń, a nie chińskich wynalazków, zapłacisz zegarkiem w sklepie, na lotnisku, w restauracji itp. itd.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.